Bydlení

25. dubna 2022 11:07

redakce Prima Zoom

Takhle bydlí Bridget Jones. Hvězda si pronajímá luxusní dům, blízko totiž žije její přítel

Třiapadesátiletá herečka Renee Zellweger tvoří nový pár s moderátorem Antem Ansteadem. Pronajala si proto dům nedaleko jeho domova v kalifornském města Laguna Beach.

Herečka Renné Zellweger, která právě dnes 25. dubna slaví třiapadesáté narozeniny, se přestěhovala. Zatímco ještě loni bydlela v dřevěné haciendě v Topanze v drsně krásných a vyprahlých horách mezi Malibu a Calabasas, teď bydlí u moře v městečku Laguna Beach. Za pronájem dává měsíčně kolem třiceti tisíc dolarů, což je skoro sedm set tisíc korun.

Dosavadní bydlení prodala za necelých šest a půl milionu dolarů – skoro sto padesát milionů korun –, což je téměř dvojnásobek ceny, za kterou svůj domov v kopcích v roce 2015 pořídila.

Důvod stěhování? Chtěla být blíže svému příteli, kterým je britský moderátor Ant Anstead. Má bungalov přes ulici od domu, který si filmová star pronajala. Právě na jeho balkoně je loni poprvé zachytili společně bulvární fotografové.

Moderátor svůj dům sdílel na Insragramu

Mimochodem, britská moderátorská hvězda si svůj dům pořídila teprve loni v květnu, předtím Anstead strávil nějaký čas v menším nájemním bytě, který si pronajal po rozchodu s hvězdou HGTV Christinou Haack. Ta je matkou jeho dvouletého syna Hudsona, s nímž se do domu nastěhoval.

Moderátor vyprávěl, že si prohlédl více než třicet domů, než se rozhodl pro koupi a že to napoprvé nevyšlo, naštěstí si první kupec koupi nemovitosti, o které Anstead mluví jako o Temple House, nakonec rozmyslel. Z prvního manželství má ještě dospívající děti Amelii a Archieho, ti ale žijí v Británii.

Dům, který si herečka pronajala, není nový, ale je podle realitky ve velmi dobrém stavu. Má obytnou plochu téměř 500 metrů, několik ložnic a několik koupelen. Na pozemku je krom toho ještě jeden menší, zhruba osmdesátimetrový dům pro hosty.

Pozemek sám má podobu vzrostlé a dobře udržované tropické zahrady, pod větvemi palem se skrývají nejen různě propletené cihlové chodníčky, ale také například bazén. To vše samozřejmě skryto za bezpečnostními branami. Herečka v domě žije sama, na rozdíl od svého přítele, který je trojnásobným otcem, děti nemá a jak sama vždycky říkala, ani to neměla v úmyslu.

Herečku proslavila role Bridget Jones ve známé filmové trilogii, skvělá byla také jako Roxie Hart ve filmovém zpracování muzikálu Chicago, za jejíž ztvárnění obdržela Zlatý glóbus pro nejlepší představitelku hlavní role. Za postavu ve filmu Návrat do Cold Mountain dostala Oscara pro nejlepší herečku vedlejší role a za svoje provedení Judy Garlandové v životopisném snímku Judy získala Cenu BAFTA, Zlatý glóbus i Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli.

Zdroj: https://www.dirt.com/gallery/entertainers/actors/renee-zellweger-house-laguna-beach-1203446817/reneezellweger_lb2/; https://people.com/home/ant-anstead-buys-the-house-of-my-dreams-for-him-son-hudson-in-laguna-beach-its-magical/

Sdílejte článek
Štítky dolar moře dům domov herec Malibu Ceny Oscar Britská akademie filmového a televizního umění Renée Zellwegerová Bridget Jonesová Laguna Beach Calabasas

Přečtěte si také