Trendy

8. března 2021 08:00

redakce Prima Zoom

Designérky promění venkovské stavení, ale zachovají jeho duši. Dívejte se na Postav si sen!

Postav si sen! (3) - upoutávka

Hanka a Marek se před několika lety stali dočasnými pěstouny. Starají se o děti, které to v životě nemají jednoduché. Manželé se snažili zrekonstruovat dům na Křivoklátsku, ale moc se jim to nedařilo. Ještě že v Postav si sen! máme dvě velice šikovné designérky.

Premiérový díl snovou designérskou dvojicí vysíláme vpondělí 8. března na Primě od 21:35.

Hanka by si přála hlavně kuchyň, ale vnašem pořadu nikdy nezůstáváme u jedné místnosti. Na nové designérky Renatu Pápai a Veroniku Haroldovou tak čeká křest ohněm, protože budou muset proměnit dvě veliké místnosti, zapojit se do stavebních prací a ještě se popasovat sMarkovou uměleckou duší.

Pusťte si rozhovor s Ivou Kubelkovou:

Hanka totiž odjíždí kdceři, ale Marek zůstává vdomě, aby designérkám a svým kamarádům pomohl. Občas ale nedává do práce takové úsilí, jaké by bylo potřeba. Veronika Haroldová naštěstí situaci vyřeší a zMarka se stává jeden znejvětších pracantů na stavbě.

Všechno novém pořadu Postav si sen! najdete v našem speciálu:

Podívejte se na výjimečný díl, ve kterém uvidíte, jak proměnit venkovské stavení a zachovat jeho duši. Kvalitní nábytek designérky zachovají a doplní ho o moderní kuchyňskou linku spraktickými spotřebiči, které se Hance budou hodit.

Projděte si profily našich nových designérek:

Odvysílané díly můžete sledovat online:

Sdílejte článek