Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Takhle by vypadal dům Simpsonových podle současných trendů. Které místnosti se nejvíce změnily?

V České republice nežije snad nikdo, kdo by nikdy neslyšel o legendárním seriálu Simpsonovi, který pravidelně běží na Prima COOL. Díky popularitě dokáže mnoho lidí okamžitě rozpoznat, co právě televize vysílá, a to díky jedinečnému prostředí a originálním postavičkám. Jak by to ale vypadalo, kdyby byl design domu u Simpsonových reálný a jak moc by se změnil interiér, kdyby se rodina řídila současnými designovými trendy?
Vydáno: 04.08.2019
Kuchyň ze Simpsonů
Autor: Angie's List Kuchyň ze Simpsonů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nezaměnitelná žlutá rodinka baví české publikum již od roku 1993. Na Prima COOL ji diváci vídají téměř 10 let. Legendární úvodní znělka vždy přináší nečekaný moment, jako je psaní Barta na školní tabuli nebo tzv. gaučový gag, který je v jednotlivých dílech rozdílný.

Simpsonovi
Autor: 20th Century Fox Television/Matt Groening Simpsonovi

Nyní se designér Pat McNulty ve spolupráci s internetovým americkým serverem Angies list pokusil o vytvoření reálné kopie interiéru Simpsonových a přidal i pohled, jak by podle něho mohly vypadat místnosti v celém domě v dnešní době.

Legendární gauč Simpsonových

Simpsonovi by se neobešli bez svého typického gauče, který jejich obývák zdobí již 30 let. Nyní máte možnost podívat se, jak by vypadal stejný gauč v reálném světě po třiceti letech užívání.

Obývák ze Simpsonů převedený do reality.
Autor: Angie's List Obývák ze Simpsonů převedený do reality.

Interiér podle posledních trendů

Změna celého interiéru podle aktuálních trendů by byla velmi markantní. Stejné by zůstalo snad jen umístění nábytku a orientace pokoje. Dům v seriálu je navržen tak, aby se v něm našla americká střední třída. Samozřejmě tvůrci kresleného seriálu přidali pestrou škálu barev, kterou byste v reálných amerických domech jen těžko hledali.

Pokud se však zkreslenosti ubere, je dům reálnou předlohou nejhorších trendů 90. let. Pat McNulty zpracoval tedy interiér z kresleného seriálu a převedl ho do realističtější podoby a poté i do moderní varianty.

Takto by vypadal obývák v roce 2019.
Autor: Angie's List Takto by vypadal obývák v roce 2019.

Ložnice a dětské pokoje

Právě díky designérovi Patu McNultym si můžeme nastínit, jak by přibližně vypadaly další místnosti domu slavné žluté rodinky. Například v moderním pokoji u Lízy bychom marně hledali stopy po infantilní růžové. V moderním interiéru převládá zeleň a tlumené barvy. Samozřejmě nechybí saxofon.

Původní ložnice
Autor: Angie's List Původní ložnice

Zato Bartův pokoj se proměnil do rebelského abstraktu, který vystihuje jeho divokou povahu. V ložnici rodičů se pracuje také s tlumenými odstíny, které jsou dnes velmi populární. Nejvíce si je stále podobný obývák, kde je změna také rozsáhlá, ale vše zůstalo na svém původním místě.

Podívejte se do galerie na všechny současné a předělané pokoje u Simpsonových.

Další články:

Jak vypadá reálný dům Simpsonů?

VIDEO: Dům ze Simpsonů opravdu existuje. Kde ho najdeme a kdo v něm žije?

Nábytek podle Přátel

Přátelé představili svou kolekci nábytku. Nyní můžete bydlet stejně jako Joey, Rachel nebo Monica

Článek je zařazen v: Simpsonovi , moderní bydlení , seriál , srovnání , Prima COOL , Jak bydlí Simpsonovi
Reklama