Ložnice

21. dubna 2019 14:00

maku-la@seznam.cz

Tohle na vás prozradí barva v ložnici. Jakou máte povahu a co od života čekáte?

To, že barvy ovlivňují naši psychiku, víme už dávno. Jsou zdrojem skrytých významů a nálad. Víte, co o vás prozradí barva ve vaší ložnici? Jste klidná povaha, nebo hledáte své štěstí?

Ze všech ložnic světa mají určitě největší radost psychologové, kteří díky nimdokáou perfektně určit náladu a psychiku člověka. Vaše ložnice je bránou doduše, která vychází na povrch například i zvolením barev vmístnosti.

Barvy mají pocity

Každý člověk má z barev určité pocity. Věděli jste, že červenánapříklad stimuluje hlad, modrá ve vás vyvolá klid a žlutá zase učiní šťastnějšími všechny, kdo se na ni podívají?

Našepreference mohou odhalit kousek znaší osobnosti a fakt, po čem ve skutečnosti toužíme. Vnaší osobní svatyni, kde každý večer upadáme do kómatu, vyzařuje barva určitou energii, kterou čerpáme po celou noc. Co o vás tedy prozradí vaše ložnice?

Žlutá ložnice

Žlutá je světlá a teplá barva. Stejně tak to mají i lidé, kteří ji preferují. Milujete inovaci a originalitu. Dokážete pochválit a lidé ve vaší přítomnosti cítí radost a energii. Jste chodícím sluncem, které však občas potřebuje dobít baterky v soukromí. Jste miláček davů, ale občas se chcete schovat před světem.

Fialová ložnice

Odstíny fialové ložnice jsou obvykle preferovány těmi, kteří mají vysoce kreativní přístup kmysli. Jedinci usilují o jedinečnost, ale opírají se o svou sentimentální náladu. Tito lidé občas konají dříve, než si věci pořádně promyslí. Musí se celý život učit, že méně je někdy více.

Námořnická modř ložnice

Milovníci námořnické jsou naprosto oddaní jedinci. Pokud jsou vašimi oblíbenci hlubší a tmavší odstíny modré, dáváte přednost klidu a vyrovnanosti. Rovnost a jistota je vaší alfou omegou. Rádi si věci promyslíte do posledního detailu.

Světle modrá ložnice

Světlejší modrá jespojovánas oblohou a vodou – tedy čistotou a průzračností. Takový člověk je otevřený a přátelský. Cítíte se skvěle mezi lidmi, kterým můžete věřit.Nesnášíte samotu. Ve své ložnici se potřebujete cítit jako vmístnosti, která vám vždydodá potřebnou energii a pozitivní náladu.

Šedozelená ložnice

Šedozelená je o něco více sofistikovaná díky své hloubce a neurčitosti. O osobě, která preferuje tento odstín, můžeme sklidem říci, že miluje složitost. Barva ukazuje prvky osobnosti, které kombinují zelené a modré rysy. Nikdy tedy nevíme, sjakou náladou se dotyčný probudí. Takový člověk má perfektní smysl pro detail.

Červená ložnice

Červená vyžaduje pozornost, stejně tak i člověk, který miluje tuto vášnivou barvu. Rysy povahy jsou dynamické a takovou osobnost nelze ignorovat. Jste impulzivní a velmi extrovertní. Vždy si prosadíte svou, a to na některé může působit nemile. Jste rozjetá střela, která nejde zastavit.

Růžová ložnice

Ačkoliv růžová pochází z mateřské červené, je méně horlivá a náročná na pozornost. Jste více naladěni na vlnu romantiky a něžnosti. Někdy jste energická střela, ale máte i velmi poklidné chvíle. Pro ostatní jste záhadou, kterou si hned zamilují.

Zelená ložnice

Zelení lidé milují přírodu. Ke svému životu ji bezmezně potřebují. Je to dokonalý ekvalizér mezi teplými a chladnými tóny. V přítomnosti zelené najdete perfektní rovnováhu, po které toužíte. Dokážete si nastavit harmonii, kterou pak přenášíte i na ostatní.

Šedá ložnice

Osoba, která dává přednost šedi, hledá bezpečí. Schválně si vybírá nejneutrálnější ze všech barev. Nechtějí vyčnívat zdavu a raději žijí svůj spokojený život. Neřeší životy ostatních a soustředí se na sebe. Lidé, kteří si vyberou tuto velmi neutrální barvu, touží po spokojenosti a stabilitě.

Oranžová ložnice

Milovníci pomerančové jsou velmi pracovití a hrají tvrdou hru. Neumějí prohrávat a pro úspěch udělají vše. Je pro ně velmi důležitý. Mají veselou povahu a nadchnou se i pro maličkost.

Béžová ložnice

Nejlehčí verze hnědé je právě béžová. Lidé milují stabilitu a harmonii. Jejich předností je jemnost a smysl pro detail. Takoví lidé se snaží být vyrovnaní a neradi se ukvapují. Řídí se heslem, že vše má svůj čas a především důvod.

Markéta Kašková

Přečtěte si také:


Přečtěte si také