návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

3 kutilové, kteří si postavili vlastní hospody a můžou si zajít na pivo

hm , Vydáno: 15.01.2021
Skočit si na jedno není realita, ale sen. Několik šikovných kutilů se ale vzepřelo osudu. Postavili úžasné minihospody, kde si mohou dát pivo nebo drink a relaxovat. Někdy využili recyklované materiály, jindy sáhli po profesionálním náčiní. Všechno ale dopadlo na jedničku.

reklama

Zahradní hospoda ze staré kůlny

Dvojice Britů Vicki a Steve měla zaplacenou dovolenou v Řecku, jenže cestovka zájezd kvůli pandemii zrušila. Mladý pár tak přemýšlel, jak si zkaženou dovolenou vynahradí. Kancelář Vicki a Stevovi vrátila peníze, které pak využili na proměnu staré kůlny za domem. Základní investice byla tisíc liber, tedy zhruba třicet tisíc korun. Nevzhledný přístavek dnes září novotou a má plně vybavený bar a hned vedle je i příjemné venkovní posezení. Něco Steve a Vicki vyrobili z nových materiálů, něco z toho, co našli v domě. Koupili chladničku a také zařízení pro čepování cideru.

Ze staré kůlny vzniklo něco mnohem lepšího!
Autor: profimedia.cz Ze staré kůlny vzniklo něco mnohem lepšího!

Úplně nová hospoda

Jiný manželský pár se pustil do ještě náročnějšího projektu. Výsledek ale stál za to. Po třech týdnech v rohu zahrady vyrostla hospoda, která by se nemusela stydět otevřít veřejnosti. Prostorný výčep s barem, stolky, nezbytnými dekoracemi i takovými detaily, jako je zásobník s pytlíky oříšků, si zaslouží obdiv. Rodina pojmenovala hospodu po sobě. Jejich příjmení je Crab, takže se podnik jmenuje U Opilého kraba!

Uvnitř to vypadá jako v opravdové hospodě
Autor: facebook.com/OctaviaChic Uvnitř to vypadá jako v opravdové hospodě

Kavárna pro rodinu

Ne ale všichni kutilové chtěli na zahradě vyloženě nálevnu. Američan Ed Strid postavil podnik, kam může celá jeho rodina. Navíc na stavbu využil jen recyklované materiály, takže nic nového zbytečně nekupoval. Ed na kavárně pracoval o víkendech a dovolených a výsledek je úžasný. Podnik pojmenovaný Vida (život) přímo vybízí k posezení.

To je nádhera!
Autor: Twitter/Juliannastrid To je nádhera!

Další chytré nápady:

Mozaika vznikla z mincí s nejnižší hodnotou

Žena vydláždila chodbu 7 500 mincemi. Vytvořila blyštivou a elegantní mozaiku

Slepice mají ve výběhu westernové městečko!

Kurník vypadá jako kovbojské město z Divokého západu. Slepice tu mohou i do salónu

reklama

Článek je zařazen v: hospoda , pivo , kutil

reklama

Přečtěte si také