návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Muž slyšel divné zvuky uvnitř zdi svého domu. Když jí rozbil, nemohl uvěřit, co našel

Vydáno: 09.10.2018
Záchrana včel 4
Autor: boredpanda.com Záchrana včel 4
Majitel domu nemohl přijít na záhadnou věc spojenou s jeho domem. Stále slyšel divné zvuky uvnitř stěny. Infra světlo odhalilo podezřelé teplo. Po odstranění cihel odborníci našli obrovské včelí hnízdo.

reklama

Muž měl dlouhodobý problém spojený s jeho rodinným domem v Tennessee. Nemohl přijít na to, co se děje s jeho zdí. Když si už nevěděl rady, zavolal tým odborníků, kteří tajemství rozklíčovali. I ti však byli opravdu překvapeni, když spatřili velké včelí hnízdo.

Infra světlo odhalilo život
Autor: boredpanda.com Infra světlo odhalilo život

Záchrana nebyla jednoduchá

Včely spíše vyhledávají odlehlá místa na venkově, kde mají spoustu možností, kam si doletět pro pyl, který potřebují na výrobu sladkého medu. Proto bylo za prvé velkým překvapením, že si vybraly za svůj domov místo s velkou koncentrací lidí a za druhé, že se usadily uvnitř zdi. Navíc se jim povedlo schovat se tak dobře, že i deratizéři je měli problém odstranit.

Včely byly přemístěny

Záchranná služba jménem Bartlett Bee Whisperer má na starosti šetrné přesidlování včel v několika amerických oblastí.Tento rod byl použit k oživení starých úlů u místních včelařů.

Hnízdo bylo obrovské
Autor: boredpanda.com Hnízdo bylo obrovské

Jak probíhá záchrana?

Celá akce začíná identifikací, zda se opravdu jedná o včely nebo o kolegyně vosy. „Mnoho lidí nás zavolá například k likvidaci vos, ale když dojedeme na místo, tak zjistíme, že se jedná právě o včely,“ prozradil jeden z členů týmu. Pak se najde přesné umístění úlu pomocí infračerveného světla. Krok za krokem se odstraní celá vrchní část čehokoliv, co brání k likvidaci či přemístění úlu. Poté se odvezou do nových úlů.

Na celou záchranu včel ze stěny domu se podívejte v následující galerii.

Život na čtyřech kolech

Rodina se po tragédii přestěhovala do školního autobusu. Jak žijí?

Jak vypadá reálný dům Simpsonů?

VIDEO: Dům ze Simpsonů opravdu existuje. Kde ho najdeme a kdo v něm žije?

reklama

Článek je zařazen v: včely , vosy , úl , překvapení , odhaleno , Amerika , dům , stěna , fasáda

reklama

Přečtěte si také