návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Z ponurého bytu bez vybavení se stane moderní domov. Dívejte se na Postav si sen!

hm , Vydáno: 19.04.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jarka žije sama v panelákovém bytě, který roky neprošel rekonstrukcí. Je tu stará kuchyň a na stropě polystyrenové kazety. Byt vypadá neutěšeně a hlavně prázdně. Jarka do bytu neinvestuje a chybí jí i pracovní stůl. Byt rozhodně není útulným domovem.

reklama

Premiérový díl Postav si sen! sledujte v pondělí 19. dubna od 21:35 na Primě.

Proto se k Jarce vydává tým Postav si sen! a hlavně jeho dva designéři Marek Povolný a Andrea Hylmarová. Iva Kubelková je dopředu varuje, že to bude náročný úkol a je to pravda. Ještě že má Jarka rodinu, která drží pohromadě.

Do práce se totiž zapojí její sestra Jana se svými syny, a dokonce i Jarčin tatínek, který je už v důchodu. Designéři si pro ně připraví několik překvapení. Dojde na bourání příčky, ale nejvíc je překvapí nápadem na obklad jedné stěny obývacího pokoje vlnitým plechem!

Protože je Jarka minimalistka, jsou Marek Povolný a Andrea Hylmarová ta nejlepší designérská dvojice. Mladá žena dostane moderní a pohodlný domov, ve kterém se jí a jejímu kocourovi bude líbit!

Všechny díly můžete sledovat on-line:

reklama

Článek je zařazen v: Postav si sen! , Postav si sen! , Postav si sen! 2021

reklama

Přečtěte si také