Trendy

20. července 2019 11:00

Markéta Kašková

Tohle je první trojské prase světa: Můžete v něm přespat a uspořádat párty

Máte rádi prasata a ještě raději pijete cider? Pak pro vás máme dokonalý tip, kde můžete strávit letní dovolenou s partou kamarádů nebo drahou polovičkou. Britská společnost Orchard Pig navrhla pojízdné prase, které dokáže nahradit obyčejný karavan. Pokud máte srdce dobrodruha a láká vás pobyt v trojském praseti, máte teď možnost.

Trojské prasepředstavila společnost Orchard Pig, která nabízí jablečné cidery. Nyní si u nich můžete rezervovat pobyt pro dvě osoby tak trochu jinak. Prostor slouží jako karavan, kde se dá přespat a uvařit základní táborové jídlo. Pokud tedy neradi spíte vkempu ve stanu a preferujete si připlatit za chatku nebo pojízdný dům, můžete si svůj táborový život okořenit právě spaním vprasátku.

Vkempu bez stanu

Prasátko je ideálním prostorem na výlet pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou tak trochu jinak. Vyspí se vněm dvě osoby.Pobyt lzepojmout jako ideální příležitost na vtipný a zároveň romantický víkend pro páry, které mají rády nevšední zážitky.

Pokud se rozhodnete pro pronájem prasete, můžete se těšit na: plné využití prasátka, kam se vejde až 12 lidí, romantické osvětlení, kuchyňské vybavení a nevšední zážitek.

Prase na cestě

Ačkoli je prasečím sídlem Bristol, je mobilní a není problém ho dopravit i na jiné místo. Rezervace jsou možné od srpna, ale již nyníjste mohli prase potkat na různých anglických festivalech. "Slibujeme, že už nikdy nic takového nezažijete,“ uvedlo Orchard Pig na svém Twitteru.

Další články:


Přečtěte si také