Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tohle je první trojské prase světa: Můžete v něm přespat a uspořádat párty

Máte rádi prasata a ještě raději pijete cider? Pak pro vás máme dokonalý tip, kde můžete strávit letní dovolenou s partou kamarádů nebo drahou polovičkou. Britská společnost Orchard Pig navrhla pojízdné prase, které dokáže nahradit obyčejný karavan. Pokud máte srdce dobrodruha a láká vás pobyt v trojském praseti, máte teď možnost.
Vydáno: 20.07.2019
Spaní v praseti
Autor: Twitter.com/OrchardPig Spaní v praseti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trojské prase představila společnost Orchard Pig, která nabízí jablečné cidery. Nyní si u nich můžete rezervovat pobyt pro dvě osoby tak trochu jinak. Prostor slouží jako karavan, kde se dá přespat a uvařit základní táborové jídlo. Pokud tedy neradi spíte v kempu ve stanu a preferujete si připlatit za chatku nebo pojízdný dům, můžete si svůj táborový život okořenit právě spaním v prasátku.

Uvnitř se pohodlně vyspí dva lidé.
Autor: Twitter.com/OrchardPig Uvnitř se pohodlně vyspí dva lidé.

V kempu bez stanu

Prasátko je ideálním prostorem na výlet pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou tak trochu jinak. Vyspí se v něm dvě osoby. Pobyt lze pojmout jako ideální příležitost na vtipný a zároveň romantický víkend pro páry, které mají rády nevšední zážitky.

Pokud se rozhodnete pro pronájem prasete, můžete se těšit na: plné využití prasátka, kam se vejde až 12 lidí, romantické osvětlení, kuchyňské vybavení a nevšední zážitek.

Prase už je na místě.
Autor: Twitter.com/OrchardPig Prase už je na místě.

Prase na cestě

Ačkoli je prasečím sídlem Bristol, je mobilní a není problém ho dopravit i na jiné místo. Rezervace jsou možné od srpna, ale již nyní jste mohli prase potkat na různých anglických festivalech. "Slibujeme, že už nikdy nic takového nezažijete,“ uvedlo Orchard Pig na svém Twitteru.

Další články:

Minidomky

Pořiďte si nejstylovější minidomek. Malý prostor nabízí velké pohodlí

Zvenku vypadá jako karavan vylepšený nějakým dřevorubcem

Dům na kolech je lepší než vaše garsonka. Nahlédněte do stylového minidomku

Článek je zařazen v: prase , karavan , minidům , party , jak na party , večírek , romantický víkend pro dva , cider
Reklama