Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Pořiďte si nejstylovější minidomek. Malý prostor nabízí velké pohodlí

K opravdovému štěstí nám stačí velmi málo. Pokud máme vedle sebe ty, které milujeme a vlastníme střechu nad hlavou, tak je náš život mnohem jednodušší.
Vydáno: 21.11.2018
Minidomky
Minidomky Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trendem posledních let nejsou obří domy s velkou zahradou, ale malé útulné minidomky (na kolech nebo bez nich). Už na 20 metrech čtverečných si lze zařídit velmi příjemné bydlení.

Bydlení přímo v jeskyni

Luxusní bydlení uvnitř jeskyně je na prodej. Najdete v něm hernu i přírodní vodopády

Prostý vzhled dřeva a minimalismus si rozumí.

Dřevostavby: Jak si postavit snový domov a co je třeba zařídit

Myšlenka minidomků vznikla již před časem, od té doby dostávají projekty nové a promyšlenější podoby, které vyhovují individuálním potřebám majitele.

Hodně místa na malém prostoru

Vše je vymyšleno do posledního detailu
Vše je vymyšleno do posledního detailu
profimedia.cz

Čím méně toho člověk má, tím dříve si uvědomí, že skoro nic k životu potřebuje. Tento typ domku má vše potřebné jako klasický velký dům. Nechybí v něm ložnice, koupelna, kuchyně ani toaleta. Vše je navrženo tak, aby i poslední centimetr byl stoprocentně využit.

Některé minidomky vlastní i kola, to znamená, že si je majitel může převést na jakékoliv místo. Lidé takové minidomky využívají místo karavanu.

Řešení krize bydlení

Velké pohodlí na malém prostoru
Velké pohodlí na malém prostoru
profimedia.cz

Tento drobeček může být vhodným řešením světové krize s bydlením. Využití prostorově úsporného designu zabrání ztrátě domácího pohodlí. Nejrůznější fotografie a videa uživatelů dokazují elegantní a překvapivě prostorné bydlení v minidomcích.

Další úžasné snímky ukazují exteriér malého domova s velkými okny, které zapříčiňují mnoho přirozeného světla. Hlavní okno se otevírá jako garážová vrata, která slouží jako vchod do domku.

Tento stromový domek je největší v Anglii.

GALERIE: Nahlédněte do největšího stromového domu v Anglii. Kolik zde stojí jedna noc?

Bydleli byste v hobití noře na kolech?

Podívejte se do hobití nory na kolech. Je úžasně pohodlná a dojedete s ní, kam chcete

Článek je zařazen v: minidomky , minidomy , domy , inspirace , design , styl , minimalismus , bydlení , karavan , málo místa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama