Bydlení

21. listopadu 2018 16:09

maku-la@seznam.cz

Pořiďte si nejstylovější minidomek. Malý prostor nabízí velké pohodlí

K opravdovému štěstí nám stačí velmi málo. Pokud máme vedle sebe ty, které milujeme a vlastníme střechu nad hlavou, tak je náš život mnohem jednodušší.

Trendem posledních let nejsou obří domy s velkou zahradou, ale malé útulné minidomky (na kolech nebo bez nich). Už na 20 metrech čtverečných si lze zařídit velmi příjemné bydlení.

Myšlenka minidomků vznikla již před časem, od té doby dostávají projekty nové a promyšlenější podoby, které vyhovují individuálním potřebám majitele.

Hodně místa na malém prostoru

Čím méně toho člověk má, tím dřívesi uvědomí, že skoro nic k životu potřebuje. Tento typ domku má vše potřebné jako klasický velký dům. Nechybí vněm ložnice, koupelna, kuchyně ani toaleta. Vše je navrženo tak, aby i poslední centimetr byl stoprocentně využit.

Některé minidomky vlastní i kola, to znamená, že si je majitel může převést na jakékoliv místo. Lidé takové minidomky využívají místo karavanu.

Řešení krize bydlení

Tento drobeček může být vhodným řešením světové krize s bydlením. Využití prostorově úsporného designu zabrání ztrátě domácího pohodlí. Nejrůznější fotografie a videa uživatelů dokazují elegantní a překvapivě prostorné bydlení vminidomcích.

Další úžasné snímky ukazují exteriér malého domova s velkými okny, které zapříčiňují mnoho přirozeného světla. Hlavní okno se otevírá jako garážová vrata, která slouží jako vchod do domku.


Přečtěte si také