Tereza Kerndlová ukázala vilu ve Španělsku s bazénem i venkovní kuchyní

redakce Prima Zoom
30. července 2021
Zpěvačka Tereza Kerndlová si se svým manželem Reném Mayerem pořídila vilu na španělském pobřeží Costa del Sol v Andalusii, kde svítí slunce snad každý den. Rozestavěný dům společně dokončili a vytvořili domov snů, ve kterém je snad úplně všechno.
reklama

Manželé se do andaluského města Estepona přestěhovali letos v lednu, ale láska je k Španělsku poutá už dlouho. Koupili dům, který už byl částečně zrekonstruovaný, ale manželé se rozhodli upravit stavbu svým potřebám a představám. Velikým projektem byla venkovní kuchyň s grilem. Tereza Kerndlová ale říká, že práce na domě ještě neskončila. Protože je v nejjižnějším regionu Španělska, musela se potýkat s typickou mañánou a všechno řemeslníkům trvalo déle, než je obvyklé.

Nakonec se ale zpěvačka může pochlubit prostornou moderní vilou s bazénem a zahradou, ve které rostou exotické dřeviny. Ačkoli má dům snů, Tereza Kerndlová na Česko nezanevřela. Brzy se sem bude vracet a v budoucnu by chtěla rozdělit svůj čas mezi svou domovinu a středomořské pobřeží.

A jak bydlí další hvězdy?

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: kuchyněbazénŠpanělskodůmmanželévilaTereza KerndlováRené Mayerbydlení slavnýchAndalusieCosta del SolEstepona