Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Toto není vězení, ale vysokoškolské koleje na Slovensku. V jakých podmínkách studenti přežívají? Podívejte se

Vysokoškolské město Ľ. Štúra je obrovským ubytovacím zařízením pro 6600 studentů. Jak je možné, že to v něm vypadá jako v nejhorším vězení nebo například ve městě duchů? Tady by nechtěl přespávat asi nikdo.
Vydáno: 23.10.2019
Vysokoškolské koleje Ľ. Štúra
Autor: profimedia.cz Vysokoškolské koleje Ľ. Štúra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Studuj vysokou školu, říkali, budeš se mít jako prase v žitě, říkali. Zapomněli se zmínit, že nejdříve je potřeba vytrpět si pár nechutných let na koleji podobné vězeňskému zařízení. Takto by mohli uvažovat bratislavští studenti, kteří jsou ubytováni ve vysokoškolském městě Ľ. Štúra.

Sprchy jedna báseň
Autor: profimedia.cz Sprchy jedna báseň

Koleje Ľ. Štúra jsou největším ubytovacím zařízením na území bývalého Československa. Tři objekty rozdělené na Štúrak, Atriové domky a Manželské koleje dohromady nabízejí 6600 lůžek. Jejich údržbu ale asi nikdo neřeší, protože to, v čem musí žít mimobratislavští studenti, je absolutně nechutné.

Tady se musí učit samo
Autor: profimedia.cz Tady se musí učit samo

Víme, že i u nás není žádná sláva pobývat na některých kolejích, ale i přesto, toto jsme ještě nikdy neviděli. Přesvědčte se sami v naší galerii.

PŘED a PO

11 nápadů, jak proměnit starý IKEA nábytek

Triky a nápady

IKEA triky: Jak si zorganizovat život

Článek je zařazen v: koleje , vysokoškolské koleje , vysoká škola , ubytování VŠ , Bratislava , Ľ. Štúra , Slovensko , jak bydlí studenti
Reklama