návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

V jaké barvě se ponesou letošní vánoční stromky? Odpověď vás možná překvapí

Vydáno: 25.10.2018
Jaké budou letošní stromečky?
Autor: istock.com Jaké budou letošní stromečky?
Ano, je to tady už za pár dní. Vánoce se blíží tryskem a nelze je zastavit. Jaký kabát letos pro vánoční stromeček vybrat? Ten nejbarevnější.

reklama

Někteří to berou statečně a už pořizují první dárky, jiní jsou stále myšlenkami na vyhřáté pláži v zahraničí a nehodlají přijmout skutečnost, že za chvilku budeme zpívat koledy. Ať je to tak nebo tak, v obchodech už nějakou dobu můžeme pořídit nejrůznější vánoční ozdoby do bytu a na stromeček. Je nejvyšší čas prozradit, jaké trendy se budou pohybovat okolo letošních stromků.

Duhový stromeček
Autor: Pinterest.com Duhový stromeček

Příroda vs. plast

Plastovým stromečkům pomalu odzvonilo. Společnost stále vyhledává přírodnější a ekologičtější způsob života. Plast je světovým problémem, který se vyspělé země pokoušejí řešit, proto se můžeme s trendem umělých stromečků pomalu rozloučit. Opravdový živý strom je letošní nutností. Navíc se dá pořídit už za pár korun u každého obchodního domu. Rozhodně nedoporučujeme vydávat se na tajné výpravy s pilkou do lesa.

Přírodní stromek je nutností.
Autor: istock.com Přírodní stromek je nutností.

Duhový vánoční stromeček

Barva letošních vánoc je poněkud nevšední, protože jí je každá existující barva. V zimě zavládne duha! Nebojte se experimentovat, ale pozor na množství. Doporučujeme zvolit si maximálně pět barev, které zakombinujete tak, aby připomínaly duhu. Pokud vaše vybrané odstíny dobře do sebe zamícháte, vznikne vám velmi vkusně vypadající stromeček. Barvy můžete navěsit i podle odstínu vzestupně nebo naopak. Pokud nahoře začnete nejtmavší barvou, dole zakončíte tou nejsvětlejší. Uvidíte, že se na takovém vánočním stromečku pěkně vyřádíte.

Barvám letos neutečete.
Autor: Pinterest.com Barvám letos neutečete.

Vánoční dekorace 2018

Pokud si opravdu zvolíte duhové Vánoce, nezapomínejte i na ostatní dekorace. Adventní věnec bude nejlépe ladit, pokud ho doladíte do stejných barev, jako máte na stromečku. Nejlépe vynikne na jednoduchém stole bez dalších barevných dekorací. Jako neutrální barvu k doladění vánočního interiéru doporučujeme bílou.

Zkuste pojmout letos Vánoce jinak.

Vdechněte Vánocům nový a nečekaný šmrnc! Vyberte si z naší inspirace originálních dekorací

Vánoce 2018

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2018?

reklama

Článek je zařazen v: vánoce 2018 , Vánoce 2019 , vánoční stromeček , ozdoby na vánoční stromeček , vánoční ozdoby , dekorace , živý vánoční strom , plastový vánoční strom , trendy 2018 , trendy 2019

reklama

Přečtěte si také