Vánoce

1. října 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2018?

Pokud byste letos chtěli být opravdu připraveni, máme pro vás první lehký závan vánoční atmosféry a s ním trendy, které budou letos v módě.

I když to zní neuvěřitelně, Vánoce jsou tu za 3 měsíce. Je nejvyšší čas se začít smiřovat stím, že léto je opravdu pryč a my bychom měli začít pomýšlet nad vánočními dárky. Ještě před tím si však ukážeme, jaké trendy letos vůbec pofrčí.

Letošní barva Vánoc je duha. Ano, čtete dobře. O Vánocích letošního roku jsou dovoleny všechny barvy a vnejlepším případě, pokud jsou dohromady. I taková svoboda ale dokáže nadrobit pěknou módní paseku. Nad barvami bychom měli přemýšlet a snažit se je doladit do interiéru tak, aby bylo jasné na první pohled, jaký máme záměr.

Nebojte se nazdobit stromeček opravdu bohatě, to samé platí o věnci. Perfektní bude, když spolu obě vánoční dekorace budou ladit.

Materiálem je pro letošní rok dřevo a sklo. Vposledním roce se ve velkém začala řešit existence plastu a jeho negativní následky na naší planetě. Pokud tedy sáhnete po jiném materiálu, sklidíte obrovský úspěch snad u každého. Máte-li tedy staré skleněné ozdoby od svých rodičů nebo prarodičů, nebojte se je použít.

Doporučujeme spojit něco nového sněčím starým. Budete překvapeni, jak spolu všechno ladí. Pokud si i některé věci vyrobíte, budete mít ke všemu i radost a naladíte se na správnou pochodovou vánoční náladu.


Přečtěte si také