Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2018?

Pokud byste letos chtěli být opravdu připraveni, máme pro vás první lehký závan vánoční atmosféry a s ním trendy, které budou letos v módě.
Vydáno: 01.10.2018
Vánoce 2018
Autor: istock.com Vánoce 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když to zní neuvěřitelně, Vánoce jsou tu za 3 měsíce. Je nejvyšší čas se začít smiřovat s tím, že léto je opravdu pryč a my bychom měli začít pomýšlet nad vánočními dárky. Ještě před tím si však ukážeme, jaké trendy letos vůbec pofrčí.

Jak vybrat a správně pečovat o vánoční stromek?

Jak vybrat a správně pečovat o vánoční stromeček. Vydrží vám krásný po celé vánoční svátky

Narcisy na vánoce

Návod: Vypěstujte si na Vánoce vlastní narcisky. Je to velmi jednoduché

Letošní barva Vánoc je duha. Ano, čtete dobře. O Vánocích letošního roku jsou dovoleny všechny barvy a v nejlepším případě, pokud jsou dohromady. I taková svoboda ale dokáže nadrobit pěknou módní paseku. Nad barvami bychom měli přemýšlet a snažit se je doladit do interiéru tak, aby bylo jasné na první pohled, jaký máme záměr.

Duhový strom
Autor: Pinterest.com Duhový strom

Nebojte se nazdobit stromeček opravdu bohatě, to samé platí o věnci. Perfektní bude, když spolu obě vánoční dekorace budou ladit.

Materiálem je pro letošní rok dřevo a sklo. V posledním roce se ve velkém začala řešit existence plastu a jeho negativní následky na naší planetě. Pokud tedy sáhnete po jiném materiálu, sklidíte obrovský úspěch snad u každého. Máte-li tedy staré skleněné ozdoby od svých rodičů nebo prarodičů, nebojte se je použít.

Věnec z korku
Autor: Pinterest.com Věnec z korku

Doporučujeme spojit něco nového s něčím starým. Budete překvapeni, jak spolu všechno ladí. Pokud si i některé věci vyrobíte, budete mít ke všemu i radost a naladíte se na správnou pochodovou vánoční náladu.

Jakou barvu bude mít váš vánoční stromek?

Krok za krokem: Vánoční stromek z dřevěných hranolů

Vánoční hvězda patří k typickým svátečním dekoracím.

Jak se starat o vánoční hvězdu, aby vám neopadala ještě před Štědrým dnem?

Článek je zařazen v: vánoce 2018 , Vánoce , trendy , vánoční trendy , vánoční dekorace , barvy , tipy na vánoce , Christmas
Reklama