návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2018?

Vydáno: 01.10.2018
Vánoce 2018
Autor: istock.com Vánoce 2018
Pokud byste letos chtěli být opravdu připraveni, máme pro vás první lehký závan vánoční atmosféry a s ním trendy, které budou letos v módě.

reklama

I když to zní neuvěřitelně, Vánoce jsou tu za 3 měsíce. Je nejvyšší čas se začít smiřovat s tím, že léto je opravdu pryč a my bychom měli začít pomýšlet nad vánočními dárky. Ještě před tím si však ukážeme, jaké trendy letos vůbec pofrčí.

Jak vybrat a správně pečovat o vánoční stromek?

Jak vybrat a správně pečovat o vánoční stromeček. Vydrží vám krásný po celé vánoční svátky

Narcisy na vánoce

Návod: Vypěstujte si na Vánoce vlastní narcisky. Je to velmi jednoduché

Letošní barva Vánoc je duha. Ano, čtete dobře. O Vánocích letošního roku jsou dovoleny všechny barvy a v nejlepším případě, pokud jsou dohromady. I taková svoboda ale dokáže nadrobit pěknou módní paseku. Nad barvami bychom měli přemýšlet a snažit se je doladit do interiéru tak, aby bylo jasné na první pohled, jaký máme záměr.

Duhový strom
Autor: Pinterest.com Duhový strom

Nebojte se nazdobit stromeček opravdu bohatě, to samé platí o věnci. Perfektní bude, když spolu obě vánoční dekorace budou ladit.

Materiálem je pro letošní rok dřevo a sklo. V posledním roce se ve velkém začala řešit existence plastu a jeho negativní následky na naší planetě. Pokud tedy sáhnete po jiném materiálu, sklidíte obrovský úspěch snad u každého. Máte-li tedy staré skleněné ozdoby od svých rodičů nebo prarodičů, nebojte se je použít.

Věnec z korku
Autor: Pinterest.com Věnec z korku

Doporučujeme spojit něco nového s něčím starým. Budete překvapeni, jak spolu všechno ladí. Pokud si i některé věci vyrobíte, budete mít ke všemu i radost a naladíte se na správnou pochodovou vánoční náladu.

Jakou barvu bude mít váš vánoční stromek?

Krok za krokem: Vánoční stromek z dřevěných hranolů

Vánoční hvězda patří k typickým svátečním dekoracím.

Jak se starat o vánoční hvězdu, aby vám neopadala ještě před Štědrým dnem?

reklama

Článek je zařazen v: vánoce 2018 , Vánoce , trendy , vánoční trendy , vánoční dekorace , barvy , tipy na vánoce , Christmas

reklama

Přečtěte si také