Vánoce

5. listopadu 2018 15:19

maku-la@seznam.cz

Vyrobte originální jmenovky na vánoční dárky. Letos fixu potřebovat nebudete

Vánoční dárky jsou pro mnohé z nás projektem, nad kterým není problém strávit hromadu času. Zimní období nás nutí přemýšlet, co komu koupit, aby blízkým výběr dárku udělal radost. Není to však o samotném produktu, ale i o péči, jakou daný dárek připravíme a zabalíme. Co takhle vylepšit ho originální jmenovkou?

Dárky jsou určeny ktomu, aby dělali radost. Dáváme si je při významných příležitostech, abychom druhému připomněli, že nám na něm záleží. Občas může být větší oříšek zabalení dárku do balícího papíru než jeho samotné pořízení. Pokud někdo nemá vlohy na ruční práce, může se u balení pěkně zapotit.

Proto se vždycky hodí pár užitečných rad a nápadů, jak na to. Již vminulém roce byly velmi populární přírodní materiály. Letos tomu bude podobně. Přírodní materiály nás podvědomě nutí si všechny detaily vyrábět svépomocí. A navíc i u balení dárků platí, že méně je někdy více. Vládne bílá, hnědá, zelená a béžová barva. Ktakovým odstínům se skvěle hodí vyrobené jmenovky zkartonu, koženky nebo například zlistů rostliny.

Jmenovky lze jen zastrčit za provázek dárku nebo je napevno přivázat. Pokud si snimi dáte záležet, mohou tvořit nádherné originální překvapení pro blízkého člověka. Samotné zabalení a věnování jistě zahřeje na srdci stejně jako dárek.

Podívejte se do naší galerie na favority, které se nejvíce líbí nám. Naleznete spoustu zajímavé inspirace, jak ještě více posunout vaše dárky kdokonalosti.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také