návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vyrobte originální jmenovky na vánoční dárky. Letos fixu potřebovat nebudete

Vydáno: 05.11.2018
jak pojmenovat dárek?
Autor: Pinterest.com jak pojmenovat dárek?
Vánoční dárky jsou pro mnohé z nás projektem, nad kterým není problém strávit hromadu času. Zimní období nás nutí přemýšlet, co komu koupit, aby blízkým výběr dárku udělal radost. Není to však o samotném produktu, ale i o péči, jakou daný dárek připravíme a zabalíme. Co takhle vylepšit ho originální jmenovkou?

reklama

Dárky jsou určeny k tomu, aby dělali radost. Dáváme si je při významných příležitostech, abychom druhému připomněli, že nám na něm záleží. Občas může být větší oříšek zabalení dárku do balícího papíru než jeho samotné pořízení. Pokud někdo nemá vlohy na ruční práce, může se u balení pěkně zapotit.

Výzdoba z fotografií

12 skvělých nápadů, jak si vyzdobit domov fotografiemi

Jaké vánoční dárky vyrobit?

5 tipů na vlastnoručně vyrobené vánoční dárky. Zahřejí u srdce víc než kupované

Proto se vždycky hodí pár užitečných rad a nápadů, jak na to. Již v minulém roce byly velmi populární přírodní materiály. Letos tomu bude podobně. Přírodní materiály nás podvědomě nutí si všechny detaily vyrábět svépomocí. A navíc i u balení dárků platí, že méně je někdy více. Vládne bílá, hnědá, zelená a béžová barva. K takovým odstínům se skvěle hodí vyrobené jmenovky z kartonu, koženky nebo například z listů rostliny.

Přírodní barvy jsou stále IN.
Autor: Pinterest.com Přírodní barvy jsou stále IN.

Jmenovky lze jen zastrčit za provázek dárku nebo je napevno přivázat. Pokud si s nimi dáte záležet, mohou tvořit nádherné originální překvapení pro blízkého člověka. Samotné zabalení a věnování jistě zahřeje na srdci stejně jako dárek.

Podívejte se do naší galerie na favority, které se nejvíce líbí nám. Naleznete spoustu zajímavé inspirace, jak ještě více posunout vaše dárky k dokonalosti.

Přečtěte si také: 

Jaké budou letošní stromečky?

V jaké barvě se ponesou letošní vánoční stromky? Odpověď vás možná překvapí

Vánoce 2018

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2018?

reklama

Článek je zařazen v: Vánoce , jak na to , dárky , vánoční dárky , jmenovky , přírodní materiály , příroda , DIY

reklama

Přečtěte si také