Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vyšívané dorty: Snědli byste takovou nádheru?

Patrové dorty a muffiny snad nikdy nepřestanou být trendy. Internet je přehlídka nejrůznějšího zdobení a sladkých dekorací, na které člověk dostane chuť z pouhého obrázku. Food bloggerka Leslie Vigil vylepšila své dorty k dokonalosti. Začala je totiž vyšívat.
Vydáno: 19.08.2019
Dorty jako vyšívané.
Autor: www.instagram.com/_leslie_vigil_ Dorty jako vyšívané.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná i vy vlastníte nejeden ručně vyšívaný ubrus od prababičky, babičky či maminky. Vyšívání je tu s námi přes generace a krása této činnosti se nedá zpochybnit. Nyní se jej snaží napodobit i zcela odlišné obory, jako je tattoo art nebo gastronomie. A právě u jídla, konkrétněji u pečení, zůstaneme.

Leslie se nebojí barev.
Autor: instagram.com/_leslie_vigil_ Leslie se nebojí barev.

Food bloggerka Leslie Vigil je bezesporu velmi talentovaná osoba, která se dělí o svá dokonalá dortová díla na Instagramu. Můžeme u ní zhlédnot běžné zdobení sladkých pochoutek, ale i výzdobu netradiční a pro mnoho z nás vyrobenou složitější technikou.

Leslie si s každým kouskem vyhraje.
Autor: instagram.com/_leslie_vigil_ Leslie si s každým kouskem vyhraje.

Zdobení připomínající ruční vyšívání

Leslie Vigil se popisuje jako dortová umělkyně a pravděpodobně pro ni ani neexistuje lepší popis. Pro svou nedávnou pestrou sbírku Tapestry Cakes použila tenké vrstvené linky tak, aby připomínaly vyšivky.

Poleva opravdu vypadá jako vyšívaná.
Autor: instagram.com/_leslie_vigil_ Poleva opravdu vypadá jako vyšívaná.

Inspirace přírodou

Šikovná pekařka miluje přírodu, což je z jejích profesionálních výtvoru evidentní. Instagramový účet neobsahuje v podstatě jiné vzory, než ty inspirované zahradou a zelení. Svou tvorbu vypilovala k takové dokonalosti, že mnohdy ani není poznat, že se nejedná o živé rostliny.

Zamilovaný dort
Autor: instagram.com/_leslie_vigil_ Zamilovaný dort

Na dortech bychom našli nejrůznější květiny, symetrické vzory a krásné listy. Podívejte se do naší galerie a nechejte se inspirovat například na narozeninovou oslavu, kde můžete předvést své vyšívání na kusu moučníku.

Další články:

Hřešte bez obav z tlousnutí

Je báječný! Nepečený jahodový dort, na který všechny dostanete

Jak vyrobit domácí jogurt

Vyrobte si domácí jogurt. Máme ověřený a jednoduchý recept

Článek je zařazen v: Laslie Vigil , dort , dorty , vyšívání , dekorace , jídlo , jak ozdobit dort , zahrada , rostliny , trendy
Reklama