Bydlení

28. června 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Takhle bydlí Messi, Piqué a Ronaldo. Podívejte se do luxusních domovů fotbalových hvězd

Najdete tu bazény, domácí posilovny i vybavení z drahých materiálů. Fotbaloví šampióni si své domovy umí zařídit. Ne vždy vkusně, ale pokaždé opravdu luxusně.

Barcelonská rezidence Lionela Messi

Argentinec hrající za Barcelonu vkatalánské metropoli i bydlí. Nedaleko letiště El Prat včásti Castelldefels vlastní obrovský dům se zahradou. Jedná se o luxusní čtvrť, která se nachází asi dvacet kilometrů od Camp Nou.

Messi si pořídil starší objekt, který následně nechal upravit do vysněné podoby. To ho stálo třikrát více, než byla pořizovací cena nemovitosti. Dům je minimalistický svelkými okny a nachází se nedaleko moře. Důležitými barvami vinteriéru jsou bílá a odstíny hnědé.

Madridský dům Cristiana Ronalda

I když Ronaldo pochází zPortugalska, hraje za Real Madrid. Ve španělské metropoli také bydlí. Jako většina hvězd nežije vcentru, ale na okraji velkoměsta. Jeho vilu najdete včásti Pozuelo de Alarcón. Ta bývala samostatným městem, ale srůstem metropole se stala satelitem Madridu.

Ronaldův dům je plný luxusního zařízení, které sportovec rád ukazuje na svých fotografiích. Najdete tu vnitřní bazén nebo domácí posilovnu. Interiéry kombinují tradice a současný minimalistický design. Vzniká ztoho poměrně nesourodá směs stylů, kde nad stolem visí křišťálový lustr a chodba připomíná zlaté časy funkcionalismu. Ronaldo se taky rád dívá sám na sebe a vdomě mu visí několik fotografií, na kterých je on sám se svými syny. Bohužel jsou vdost nevkusných zrcadlových rámech.

Vila Piquého a Shakiry

Jen nedaleko Camp Nou ve čtvrti Esplugues de Llobregat leží rezidence fotbalisty Gerarda Piquého a kolumbijské popové hvězdy Shakiry. Naposledy se jejich domov dostal do médií letos začátkem června, když se do něj vloupali zloději. Shakira ani Piqué tam vtu dobu nebyli a fotbalistovi rodiče během vloupání spali. Dům má obytnou plochu 700 metrů čtverečních a obklopuje ho rozsáhlá zahrada, která zajišťuje rodině soukromí.


Přečtěte si také