Trendy

3. ledna 2019 14:31

Tereza Javorová

Zavěste si doma houpačku! Oživíte interiér a děti ji budou milovat

V dětství jsme houpačky milovali, tak proč se jich v dospělosti vzdáváme? Podívejte se, jak skvěle mohou vypadat moderní houpačky v interiéru. Třeba v obýváku nebo i v kuchyni!

Sedět na židli může být nudné a leckdy taky nepohodlné. Neustále se vrtíte a nevíte, jakou polohu zaujmout. Zkuste pohodlně usadit přímo ve vzduchu! Zavěste si doma houpačku a pohupujte se v rytmu nekonečné pohody.

Hravý doplněk interiéru

Houpačka skvěle oživí váš domov, aťuž ji pověsíte do obývacího pokoje místo křesla, do kuchyně k barovému pultu nebo si rovnou uděláte houpací postel.

Děti z ní budou nadšené a návštěvu rozhodně ohromíte nevšedním designovým doplňkem. Určitě si ji každý bude chtít ihned zkusit, pohoupat se a duchem se vrátit do dětských let.

Ja zavěsit houpačku?

Zavěšení houpačky do stropu vbytě nebo domě je relativně snadné a ani nevyžaduje příliš mnoho času. Pokud to budete provádět správně, nemělo by vám to zabrat déle než půl hodiny.

Pro začátek si najděte vhodné místo, kde houpačku zavěsíte. Určitě je velmi důležité si zjistit, zjakého materiálu strop je a zda je vůbec schopný unést váhu dospělého člověka. Do stropu pakpevně přivrtejtejeden nebo více háků, do kterých poté zavěsíte houpačku. Pokud si nejste jistí, raději si na pomoc přizvěte odborníka, abyste zamezili případnému zřícení se z houpačky a úrazům.

Inspirace

Podívejte se do naší galerie a nechejte se pohupovat na vlně inspirace. Ve které houpačce byste se rádi odrazili od země? V kožené, dřevěné, proutěné nebo kterékoliv jiné?

(ŠP)


Přečtěte si také