Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Zavěste si doma houpačku! Oživíte interiér a děti ji budou milovat

V dětství jsme houpačky milovali, tak proč se jich v dospělosti vzdáváme? Podívejte se, jak skvěle mohou vypadat moderní houpačky v interiéru. Třeba v obýváku nebo i v kuchyni!
Vydáno: 03.01.2019
Zavěste si doma houpačku.
Autor: Pinterest.com Zavěste si doma houpačku.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedět na židli může být nudné a leckdy taky nepohodlné. Neustále se vrtíte a nevíte, jakou polohu zaujmout. Zkuste pohodlně usadit přímo ve vzduchu! Zavěste si doma houpačku a pohupujte se v rytmu nekonečné pohody.

Hravý doplněk interiéru

Houpačka skvěle oživí váš domov, ať už ji pověsíte do obývacího pokoje místo křesla, do kuchyně k barovému pultu nebo si rovnou uděláte houpací postel.

Děti z ní budou nadšené a návštěvu rozhodně ohromíte nevšedním designovým doplňkem. Určitě si ji každý bude chtít ihned zkusit, pohoupat se a duchem se vrátit do dětských let.

Takzvaná "vajíčka" se v moderních interiérech těší velké oblibě.
Autor: pinterest.com/ Takzvaná "vajíčka" se v moderních interiérech těší velké oblibě.

Ja zavěsit houpačku?

Zavěšení houpačky do stropu v bytě nebo domě je relativně snadné a ani nevyžaduje příliš mnoho času. Pokud to budete provádět správně, nemělo by vám to zabrat déle než půl hodiny.

Pro začátek si najděte vhodné místo, kde houpačku zavěsíte. Určitě je velmi důležité si zjistit, z jakého materiálu strop je a zda je vůbec schopný unést váhu dospělého člověka. Do stropu pak pevně přivrtejte jeden nebo více háků, do kterých poté zavěsíte houpačku. Pokud si nejste jistí, raději si na pomoc přizvěte odborníka, abyste zamezili případnému zřícení se z houpačky a úrazům.

Inspirace

Podívejte se do naší galerie a nechejte se pohupovat na vlně inspirace. Ve které houpačce byste se rádi odrazili od země? V kožené, dřevěné, proutěné nebo kterékoliv jiné?

 

(ŠP)

Přiznané trámy

Přiznejte v domě dřevěné trámy. Získáte tím interiér s charakterem

Udržitelnost je velkým trendem roku 2019

Tohle je největší trend roku 2019. Jak budeme letos bydlet?

Článek je zařazen v: houpačka , interiér , moderní interiér , Galerie , děti
Reklama