Bydlení

19. prosince 2018 15:52

maku-la@seznam.cz

Přiznejte v domě dřevěné trámy. Získáte tím interiér s charakterem

Pokud místnosti ve vašem domě něco chybí a připadá vám neútulná, zkuste do interiéru vnést dřevěné trámy. Na inspiraci se můžete podívat v naší galerii.

Někdo má štěstí, že jsou dřevěné trámy součástí zrovna koupeného domu, i když například nebyly využívány pro okrasu, ale spíše maskovány. Nebo na ně lidé mohou myslet při výstavbě zcela nového rodinného domu. Při první variantě je jen potřeba je nechat upravit a rázem dostanete nový rozměr místnosti.

Pokud nemáte ani jedno, zkuste je dostat do místnosti umělou cestou. Budou mít jediný lehký úkol – být nádhernou dominantní dekorací místnosti.

Dřevem můžeme obložit například i vstupní dveře do místnosti. Masivní obklady jsou velmi žádané. Je to vlastně minimalistický přírodní prvek, který vypadá opravdu dobře. Díky dřevu nebudete mít nutkání dozdobit interiér nesmyslnými obrázky nebo jinými darovanými dekoracemi. Vaše místnost bude vypadat svěže a čistě, ale rázem i útulně.

Další možností je trám umístit jako sloup uprostřed místnosti. Tím vám vzniknou dvě nenápadně oddělené části místnosti. Například tak dokonale rozdělíte jídelnu od kuchyně nebo obýváku.


Přečtěte si také