Jak na to

5. května 2017 14:00

Jak a kde pěstovat chilli papričky? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Jak a kde pěstovat chilli papričky, prozradí Pavel Chlouba. Řasokoule je úžasná řasa, která v Japonsku dorůstá až 30 cm. My vám poradíme, jak si nějakou menší můžete pěstovat doma. Částečně soběstační můžete být s použitím solárních panelů, třeba na chatě, kde běžně elektřinu nemáte. Chcete si užít přírodu a čerstvý vzduch, ale chalupu či chatu nemáte? Můžete si pořídit karavan. Nestihli jste letos zasadit ovocné stromy a keře? Nevadí, poradíme, jaké ovocné dřeviny můžete s úspěchem vysadit ještě teď!

Kanaánský pes je u nás zatím velice neobvyklý, Foto: FTV Prima

Čmeláci jsou velcí pomocníci na zahradě. Ukážeme, jak začít s jejich chovem a odchytit jejich královnu. Václav Větvička v listárně poradí, jak s úspěchem vypěstovat exotické rostliny ze semínek. Jediné plemeno psa, které žije domestikovaně i divoce, je kanaánský pes. Tento pes je u nás velice neobvyklý, přestože není na chov vůbec náročný.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 7. května 2017 v 11.45 na Primě

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také