Jak na to

25. března 2017 08:00

Jak pěstovat krokusy a šafrány? Dozvíte se v pořadu Váš Prima Receptář

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Zima se pomalu, ale jistě blíží ke konci a s ní i přitápění v domácnostech, které velmi škodí našim pokojovým rostlinám. Prozradíme vám, jak jim po zimě pomoci. Vaše oblíbené fotografie už nemusíte mít jen v rámečcích na zdi. Poradíme, jak na přenos fotografie na dřevo, abyste je mohli mít třeba přímo na ploše vašeho stolku.

Rekonstrukce bytu je něco, co neděláme každý den. Jak vše pořádně promyslet, aby nás po rekonstrukci nečekala nepříjemná překvapení? Majitelům domů zase poradíme, jak a kdy se pustit do čištění omítky a střešní krytiny.

Šafrány, známé spíš jako krokusy, nejsou u nás tak vzácné ani drahé, jak praví známé přísloví. Jak je to možné, vysvětlí Michal Plundra. Za nejrůznější čisticí prostředky nemusíte utrácet mnoho peněz. Jedlou sodu a spoustu šikovných pomocníků na úklid máme běžně v domácnostech.

Ve vaší oblíbené listárně ukáže Václav Větvička kalifornskou borovici, kterou mu divák zaslal až domů. A na závěr představíme skinny morčátka.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 26. března 2017 v 11.35 na Primě.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také