Jak na to

31. března 2017 08:00

Jak zbavit psí mazlíčky zlozvyků? Dozvíte se v pořadu Váš Prima Receptář

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Na podzim jsme radili, jak uložit kaktusy k zimnímu spánku, a teď poradíme, jak je postupně probudit. Na jarní nachlazení vyzrajete zázvorem. Kousek si ho ale schovejte a podle našeho návodu ho zasaďte, ať podzimním plískanicím můžete čelit s vlastní sklizní! Naši čtyřnozí přátelé nejsou vždy úplně vzorní. Jak se zbavit zlozvyků u psů, poradí Michaela Končulová.

Orchideje zdobí domov nejednoho z nás. Jaké jsou jejich vzácnější druhy a jak se vůbec do Evropy dostaly?

Pokud chcete mít přes léto krásné fuchsie, je nejvyšší čas věnovat jim pořádnou péči a přesadit je. Substrát si pro ně můžete připravit doma podle našeho návodu.

Univerzální, snadno odstranitelné a lehce aplikovatelné jsou samolepky do interiéru. Václav Větvička v listárně odhalí vzácný keř původem z Kavkazu a na závěr poradíme, jak pouhým okem poznat správný med a jak s ním správně sladit.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 2. dubna 2017 v 11.45 na Primě.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také