Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Květinový horoskop: Říjen až prosinec, co odhalují květiny o lidech narozených v zimě?

Konec roku je velice barvitý, jsou tu lidé narození pod patronátem rozličných květin, jako jsou narcisy, orchideje nebo jmelí. Podívejte se na to, co rostliny prozrazují o vás nebo o vašich blízkých. Mnohdy budete překvapeni.
Vydáno: 11.06.2019
Co o vás říkají květiny?
Autor: istock.com Co o vás říkají květiny?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jiřina

1. října – 10. října

Zdá se obyčejná, ale kdo jednou propadne jejímu kouzlu, je ztracen. Ráda se obklopuje okruhem svých obdivovatelů a často si nemůže vybrat, takže mívá problémy v partnerském životě. Je zajímavá a nevšední, dokáže houževnatě pracovat, ale činnost ji musí bavit, jinak bývá nešťastná a hledá stálé nové podněty.

Hyacint

11. října – 20. října

Krásně a omamně voní a přitahuje, tak i lidé v tomto znamení mají zvláštní kouzlo osobnosti. Jsou nejen přitažliví a spolehliví, ale jestliže jim dáte důvěru, dokážou i nemožné, protože jsou nejen inteligentní, ale  umějí využít i svoje intuitivní schopnosti. Jsou to nejen příjemní společníci, ale v partnerství je to někdo, na koho se můžete spolehnout.

Květinový zvěrokruh hyacint
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh hyacint

Frézie

21. října – 30. října

Může být trochu náladová a nestálá, podléhá často módním trendům a také nákupním horečkám. Mívá spoustu přátel, ale jen na povrchní úrovni. Bývá pro ni těžké usadit se, protože si nedokáže nic odepřít. Pracovní oblast je pro ni důležitá, a proto se dokáže i ozvat, jestliže cítí nějakou nespravedlnost. V lásce mívá  štěstí, ale nedokáže si vztah udržet.

Chryzantéma

1. listopadu – 10. listopadu

Trochu náladová osoba, která má v životě velké cíle, základním úkolem člověka v tomto znamení je naučit se trpělivosti a lásce. Tito lidé bývají mimořádně inteligentní a dokážou své dovednosti zúročit. V otázkách lásky mohou trochu kalkulovat a vybírat si za partnery jedince, kteří jim umějí pomoci a zajistí je finančně.

Květinový zvěrokruh chryzantéma
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh chryzantéma

Narcis

11. listopadu – 20. listopadu

Trochu povrchní lidé, kteří jsou často zahleděni sami do sebe, hodně jim záleží na tom, jak se jeví ostatním a hledají stále nové a nové příležitosti jak se druhým předvést. Přátelství ani lásku nedokážou udržet, často mění partnery, zaměstnání a hledají stále něco nového a vzrušujícího. Klidnější jsou až ve vyšším věku.

Orchidea

21. listopadu – 30. listopadu

Překrásná, exotická květina, která zaujme na první pohled, takový je i člověk narozený v tomto znamení – originální a nevšední. Potrpí si na svoji image, poslední módní výstřelky, drahé doplňky a kosmetiku. Má ovšem i osobní kouzlo, a tak jestliže se někdo dostane do jeho vlivu, nedokáže se jen tak  vymanit.

Květinový zvěrokruh orchidej
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh orchidej

Chrpa

1. prosince – 10. prosince

Vyniká svojí odvahou a energií, z těchto lidí jsou často vedoucí pracovníci, protože mají vysoké ambice a jsou velmi pilní. Dokážou ostatní řídit, a to s přehledem, a nebojí se žádných novot. Pro druhé jsou oporou a dobrým přítelem, ve věcech lásky však mohou mít problémy, jestliže si nenajdou životního partnera v mladším věku.

Kalina

11. prosince – 20. prosince

Tito lidé jsou velkými individualisty, kráčejí v životě většinou sami, protože jim není nic a nikdo dost dobrý. V životě mají velké výkyvy – vzestupy a pády, je to dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou. Ve vztazích bývají tito lidé problematičtí, štěstí mohou mít v tom případě, jestliže najdou někoho, kdo se jim vždy podřídí.

Květinový zvěrokruh kalina
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh kalina

Jmelí

21. prosince – 31. prosince

Lidé narození v tomto znamení se mohou zdát na první pohled obyčejní, ničím vás neoslní, je to tím, že jsou skromnější povahy a nešplhají na vrchol, neradi se předvádějí a na svých plánech pracují raději ve skrytosti. Nejsou si jisti sami sebou ani tím, co vlastně opravdu v životě chtějí. Důležité jsou pro ně klidné a harmonické vztahy.

Narodili jste se v jiné části roku? Nebo vaši blízcí? Zjistěte o sobě a o nich více ve článcích níže...

Článek je zařazen v: květiny , zahrada , horoskop
Reklama