reklama

Květinový horoskop: Říjen až prosinec, co odhalují květiny o lidech narozených v zimě?

redakce Prima Zoom
11. června 2019
Konec roku je velice barvitý, jsou tu lidé narození pod patronátem rozličných květin, jako jsou narcisy, orchideje nebo jmelí. Podívejte se na to, co rostliny prozrazují o vás nebo o vašich blízkých. Mnohdy budete překvapeni.
reklama

Jiřina

1. října – 10. října

Zdá se obyčejná, ale kdo jednou propadne jejímu kouzlu, je ztracen. Ráda se obklopuje okruhem svých obdivovatelů a často si nemůže vybrat, takže mívá problémy v partnerském životě. Je zajímavá a nevšední, dokáže houževnatě pracovat, ale činnost ji musí bavit, jinak bývá nešťastná a hledá stálé nové podněty.

Hyacint

11. října – 20. října

Krásně a omamně voní a přitahuje, tak i lidé v tomto znamení mají zvláštní kouzlo osobnosti. Jsou nejen přitažliví a spolehliví, ale jestliže jim dáte důvěru, dokážou i nemožné, protože jsou nejen inteligentní, ale umějí využít i svoje intuitivní schopnosti. Jsou to nejen příjemní společníci, ale v partnerství je to někdo, na koho se můžete spolehnout.

Frézie

21. října – 30. října

Může být trochu náladová a nestálá, podléhá často módním trendům a také nákupním horečkám. Mívá spoustu přátel, ale jen na povrchní úrovni. Bývá pro ni těžké usadit se, protože si nedokáže nic odepřít. Pracovní oblast je pro ni důležitá, a proto se dokáže i ozvat, jestliže cítí nějakou nespravedlnost. V lásce mívá štěstí, ale nedokáže si vztah udržet.

Chryzantéma

1. listopadu – 10. listopadu

Trochu náladová osoba, která má v životě velké cíle, základním úkolem člověka ve znamení chryzantémy je naučit se trpělivosti a lásce. Tito lidé bývají mimořádně inteligentní a dokážou své dovednosti zúročit. V otázkách lásky mohou trochu kalkulovat a vybírat si za partnery jedince, kteří jim umějí pomoci a zajistí je finančně.

Narcis

11. listopadu – 20. listopadu

Trochu povrchní lidé, kteří jsou často zahleděni sami do sebe, hodně jim záleží na tom, jak se jeví ostatním a hledají stále nové a nové příležitosti jak se druhým předvést. Přátelství ani lásku nedokážou udržet, často mění partnery, zaměstnání a hledají stále něco nového a vzrušujícího. Klidnější jsou narcisy až ve vyšším věku.

Orchidea

21. listopadu – 30. listopadu

Překrásná, exotická květina, která zaujme na první pohled, takový je i člověk narozený v tomto znamení – originální a nevšední. Potrpí si na svoji image, poslední módní výstřelky, drahé doplňky a kosmetiku. Má ovšem i osobní kouzlo, a tak jestliže se někdo dostane do jeho vlivu, nedokáže se jen tak vymanit.

Chrpa

1. prosince – 10. prosince

Vyniká svojí odvahou a energií, z těchto lidí jsou často vedoucí pracovníci, protože mají vysoké ambice a jsou velmi pilní. Dokážou ostatní řídit, a to s přehledem, a nebojí se žádných novot. Pro druhé jsou oporou a dobrým přítelem, ve věcech lásky však mohou mít problémy, jestliže si nenajdou životního partnera v mladším věku.

Kalina

11. prosince – 20. prosince

Tito lidé jsou velkými individualisty, kráčejí v životě většinou sami, protože jim není nic a nikdo dost dobrý. Kalinymají v životě velké výkyvy – vzestupy a pády, je to dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou. Ve vztazích bývají tito lidé problematičtí, štěstí mohou mít v tom případě, jestliže najdou někoho, kdo se jim vždy podřídí.

Jmelí

21. prosince – 31. prosince

Lidé narození v tomto znamení se mohou zdát na první pohled obyčejní, ničím vás neoslní, je to tím, že jsou skromnější povahy a nešplhají na vrchol, neradi se předvádějí a na svých plánech pracují raději ve skrytosti. Nejsou si jisti sami sebou ani tím, co vlastně opravdu v životě chtějí. Důležité jsou pro ně klidné a harmonické vztahy.

Narodili jste se v jiné části roku? Nebo vaši blízcí? Zjistěte o sobě a o nich více ve článcích níže...

Leden až březen

Duben až červen

Červenec až září

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: zahradakvětinyhoroskopy
reklama