Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Květinový horoskop: Červenec až září, co rostliny prozrazují o lidech narozených v létě?

Léto je nejpříjemnější období roku, ale jsou takoví i lidé, kteří se v létě narodili? Co špatného o nich prozradí květinový horoskop? A naopak, co dobrého? Podívejte se, jaké květy určují náš charakter.
Vydáno: 11.06.2019
Co o vás říkají květiny?
Autor: istock.com Co o vás říkají květiny?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jasmín

1. července – 10. července

Aktivní a pracovitý, takový je člověk v tomto znamení, je radostí s ním spolupracovat nebo žít. Ví přesně, co chce, a dokáže k vysokým výkonům motivovat i ostatní, proto je velmi dobrým vedoucím. Je odvážný a volí vždy přímé stezky k úspěchu a naplnění svých cílů. Do koho se zamiluje, ten může mluvit o štěstí.

Kopretina

11. července – 20. července

Zdá se obyčejná, ale jestliže člověka v tomto znamení blíže poznáme, zaujme nás svojí nenápadnou krásou. Pracuje pomalu na svém úspěchu, a jestliže je spokojen ve svém soukromí, dokáže to dotáhnout daleko. Tento člověk potřebuje hodně uznání od druhých a pak se vybičuje k neuvěřitelným výkonům.

Květinový zvěrokruh kopretina
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh kopretina

Karafiát

21. července – 31. července

Člověk s velkými ambicemi, vůči ostatním může být zbytečně kritický, ale jemu samotnému sebekritika často schází. Nemá rád průtahy ani v lásce, ani v profesním životě. Bývá náročný na sebe i na ostatní a není s ním snadné vyjít. Nemá moc přátel, protože vždy řekne naplno, co si myslí, v lásce mívá také problémy.

Slunečnice

1. srpna – 10. srpna

Tento člověk si často připadá, že je středem vesmíru, mívá neuvěřitelné nápady a plány, které se snaží realizovat. Není snílkem, ale realistou a ostatní dokáže využít ke svým záměrům. Má rád pochvaly a nejlépe vychází s těmi, kteří mu dokážou lichotit. Tito lidé bývají pro druhé přitažliví, ale protože jsou silné individuality, nemají snadný život.

Květinový zvěrokruh slunečnice
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh slunečnice

Čekanka

11. srpna – 20. srpna

Příjemný člověk narozený v tomto znamení je ochotný a trpělivý a rád pomáhá druhým. Není vztahovačný, takže se s ním dá výborně vyjít, protože má dar přirozeného sebevědomí. Je to příjemný společník a rádce, není příliš náročný, ale v životě se díky svojí píli a houževnosti dokáže dobře uplatnit.

Pomněnka

21. srpna – 31. srpna

Potřebuje oporu a pomoc od druhých, přátelí se proto se srdečnými a silnými jedinci, o které se může opřít. Ve vztazích bývá přizpůsobivá, je velmi vnímavá a citlivá, možná až příliš. Může mít melancholické nálady nebo i deprese, kdy ji i malý problém vyvede z míry. Potřebuje harmonického partnera, který ji podpoří.

Květinový zvěrokruh pomněnka
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh pomněnka

Leknín

1. září – 10. září

Nevšední květina – a takový je i člověk v tomto znamení, bývá duchovně vyspělý a zajímají ho často nadpřirozené jevy, má rád tajemství a sám i s trochou tajemnosti vystupuje. Často je nadán uměleckou a tvořivou silou a dokáže ostatním přiblížit krásu. Život s takovým člověkem je velmi zajímavý a lákavý.

Sněženka

11. září – 20. září

První posel jara, něžná bílá květinka, i tento člověk bývá jemný a citlivý, ale má i hodně síly a dokáže se prosadit, jeho  ctižádostivá povaha nejde oklikami, ale přímo, jedná taktně a důsledně. Pro práci i partnerství si vybírá podobné lidi, ty, kteří vědí, co chtějí, a jdou za svým cílem.

Květinový zvěrokruh sněženka
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh sněženka

Zvonek

21. září – 30. září

Přitažlivý, přímočarý a úspěšný člověk bývá v tomto znamení. Vše mu jde dobře, osud k němu bývá otočen sluneční stranou. Lidé mu rádi pomáhají a ve věcech lásky má také štěstí. Je velmi průbojný a inteligentní a jeho image na ostatní  působí silně. Někdy může slíbit více, než dokáže splnit.

Narodili jste se v jiné části roku? Nebo vaši blízcí? Zjistěte o sobě a o nich více ve článcích níže...

Článek je zařazen v: květiny , zahrada , horoskop
Reklama