Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Květinový horoskop: Leden až březen – jací jsou podle květin lidé narození začátkem roku?

Povahu neurčuje pouze znamení zvěrokruhu. Rok můžeme rozdělit i po deseti kratších období a každému přisoudit jednu květinu. Třeba je to právě vaše oblíbená, každopádně ale dokáže prozradit více o vaší povaze. Podívejte se, jak jsou na tom lidé, kteří se narodili v prvních třech měsících roku.
Vydáno: 11.06.2019
Co o vás říkají květiny?
Autor: istock.com Co o vás říkají květiny?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Iris

1. ledna – 10. ledna

Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokážou druhým poradit a pomoci. Bohužel nedumějí projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele a partnery si  vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

Astra

11. ledna – 20. ledna

Jedinci v tomto květinovém znamení bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti, vše umějí do posledního puntíku naplánovat a věci také dokážou dokončit i za cenu odříkání. V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí, protože jsou věrní, ale žádají ty samé vlastnosti od svých protějšků.

Květinový zvěrokruh astra
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh astra

Gerbera

21. ledna – 31. ledna

Je všeználek, neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného ji nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá  vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to  najevo. Bývá to oblíbený člověk v přátelství i partnerství.

Pampeliška

1. února – 10. února

Ze všeho nejraději má ráda klid a harmonické zázemí. Nerada mění sled věcí, novoty ji nezajímají, v citech bývá velmi opatrná a trvá jí velmi dlouho, než někomu opravdu uvěří. Není skoupá na slovo, ale řekne jen to, co chce, má svůj vlastní uzavřený svět, do kterého si jen tak někoho nepustí. Ve vztazích s ní může být problém.

Květinový zvěrokruh pampeliška
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh pampeliška

Sedmikráska

11. února – 19. února

Skromná květinka, skromný člověk, který se dokáže obětovat pro druhé. Je také velmi houževnatá a vytrvalá, problémy ji neodradí. V lásce nemívá velké štěstí, protože se nedokáže rozhodnout, nebo naopak jedná velmi zbrkle. Touží po pěkném a harmonickém vztahu a tak hledá vhodného partnera velmi dlouho.

Tulipán

20. února – 29. února

Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně, ale často je to jen vnější slupka, pod kterou se schovává citlivý člověk. V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti, kde často vystřílí všechny broky – humor a energii, doma pak bývá nudný. Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.

Květinový zvěrokruh tulipán
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh tulipán

Mimóza

1. března – 10. března

Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.

Fialka

11. března – 20. března

Nenápadná, ale pěkná květina, tak i lidé v tomto znamení působí na druhé – tichým a klidným dojmem. Nikam se nederou, i když touží po svém místě na slunci, nejsou ctižádostiví. Žijí ve svém fantazijním světě, plném krásných a ušlechtilých lidí a zážitků. Tito lidé bývají trochu naivní a jsou plni očekávání do budoucnosti.

Květinový zvěrokruh fialka
Autor: istock.com Květinový zvěrokruh fialka

Petrklíč

21. března – 31. března

Obratný a šarmantní člověk, který ostatní přitahuje. Bývá zajímavý a nevšední na první pohled. Většinou se dokáže prosadit v souladu s časem, protože je pracovitý a ví, co  chce. Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V oblasti lásky mívá štěstí, ale je velmi vybíravý a také nestálý. Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu.

Narodili jste se v jiné části roku? Nebo vaši blízcí? Zjistětě o sobě a o nich více v článcích, které najdete níže...

Článek je zařazen v: květiny , zahrada , horoskop
Speciály:
Reklama