Zahrada

11. června 2019 16:10

redakce Prima Zoom

Květinový horoskop: Duben až červen, co o lidech narozených na jaře říkají květiny?

Jací jsou lidé, kteří se narodili v jarních měsících a na počátku léta? Jaký charakter se skrývá pod šeříky, pivoňkami nebo růžemi? Naši povahu nemusí určovat jen dvanáct znamení zvěrokruhu, ale také to, pod patronaci jaké květiny spadáme. Podívejte se, jaká květina odpovídá vašemu charakteru.

Hortenzie

1. dubna – 10. dubna

Zajímavá osoba s velkým espritem, přitahující pozornost jak svým půvabným zjevem, tak i vybraným chováním. Hortenzie dokáže ostatní okouzlit a získat to, co potřebuje. Na dosažení svých cílů, ať již pracovních, nebo osobních, dokáže použít cokoliv. Jestliže si někoho zamiluje, umí se i podřídit, ale trvá na své svobodě a nezávislém postavení.

Šeřík

11. dubna – 20. dubna

Šeřík je kouzelný keř ikrásná voňavá květina, která dokáže svojí vůní omámit. Člověk v tomto květinovém znamení bývá plný energie a radosti ze života, kterou umí ostatní nakazit. Je náročný a většinou dokáže získat to, po čem touží, protože je velmi vytrvalý. Jeho náklonnost však nebývá stálá a potřebuje nové a nové zážitky.

Kamélie

21. dubna – 30. dubna

Nádherná květina, krásný člověk, plný vášně a citu. Tito lidé touží po uznání a výlučném postavení ve společnosti. Dokážou druhé strhnout na svou stranu, bývají to výborní přátelé a kamarádi. A jestliže si v životě někoho zamilují, umějí být věrní až za hrob. Jsou odvážní a nechybí jim kouzlo osobnosti, mívají také umělecké nadání.

Pivoňka

1. května – 10. května

Pivoňka je prima člověk, kterého každý rád vidí, protože je optimistický a nezkazí žádnou legraci. Dokáže také poradit a pomoci. Dostává od života mnoho, protože umí stejným dílem dávat i přijímat. Jde o velmi příjemné a zajímavé lidi, kteří díky své milé povaze a vystupování nemívají žádné nepřátele. V lásce mívají úspěch.

Konvalinka

11. května – 21. května

Roztomilá květinka, kterou má každý rád, i tento člověk se dokáže vloudit do přízně, protože je velmi cílevědomý, může na druhé působit naivně a skromně, ale je to velmi racionální typ, který vždy dosáhne svého. Má vysoké nároky i v lásce a nespokojí se jen tak s někým, jeho protějšek musí být nevšední a také úspěšný.

Růže

22. května – 31. května

Jak nejkrásnější květina, tak i lidé v tomto znamení ostatní dokážou naprosto oslnit a zaujmout. Růže může být tak trochu panovačná jako královna, která dává svůj majestát okázale najevo. Je vybíravá jak ve sféře pracovní, chce uspět a mít dobré postavení, tak i v oblasti vztahů – žádá vždy to nejlepší. Zajímavý, ale komplikovaný člověk

Azalka

1. června – 10. června

Hlavní vlastností azalky je její pozorovatelský dar, dokáže sbírat užitečné informace a také je náležitě využít. Je přátelská, ale musí se jí to také vyplatit, ráda poznává vše nové amiluje cesty do neznáma. Na poli lásky to s ní není jednoduché, dokáže si druhé ochočit ale posléze ztrácí zájem a upírá své snažení jinam.

Lilie

11. června – 20. června

Čistá a vznešená květina– tak působí i lidé v tomto znamení, tak trochu chladně a odmítavě. Je to neskutečný romantik a snílek, nic pozemského a obyčejného ji nezajímá. Chce lásku jako z červené knihovny, prince na bílém koni. Není s ní lehké vyjít, ale kdo si dokáže získat její city, má věrného přítele na celý život.

Maceška

21. června – 30. června

Maceška je kouzelná a roztomilá květinka, nikam se zbytečně nedere, ale zná svoji cenu. Ten, kdo se narodil v tomto znamení, dokáže říci vše na rovinu a nemá rád žádné okolky a intriky. Ve společnosti těchto lidí se všichni cítí dobře, protože tento člověk je přirozený a s nikým nebojuje. V lásce mívá štěstí, ale spíše v mladším věku.

Narodili jste se v jiné části roku? Nebo vaši blízcí? Zjistěte o sobě a o nich více ve článcích níže...

Leden až březen

Červenec až září

Říjen až prosinec

Sdílejte článek

Přečtěte si také