Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Chtěli byste to? Unikátní leháro na balkon

Mít balkon je příjemná věc a ještě příjemnější je v klidu si na něm posedět a odpočinout si. Proč to ale nezkusit zcela originálně? Designér Tim Kerp se nad tím zamyslel a výsledek jeho nápaditého tvoření se zhmotnil v podobě odpočinkové „kapsle“.
Vydáno: 29.04.2015
Takto pohodlně to vypadá uvnitř.
Takto pohodlně to vypadá uvnitř. Autor: Flickr.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Své balkonové posezení nazval Sight. A skutečně vypadá, jakoby se vám nafoukl na jedné straně dalekohled a tou druhou jste se mohli dívat, kam chcete. Stačí jen kulatý průhled nasměrovat do vámi zvoleného směru. V rozložité bouli se zas dá skvěle usadit, ležet, číst si, dřímat, zkrátka cokoliv, co se vám bude chtít. O pohodlí uvnitř se stará větší bílý a menší modré polštářky připomínající nejčastější barvy prosluněného letního nebe.

O to, že by vám v neobvyklé bílé kapsli bylo horko, se bát nemusíte. Menšími otvory dovnitř proniká vánek a také rozptýlené světlo. Sight vám navíc na balkoně nezabere až tak moc místa, protože je usazen na vyšším kovovém podstavci. Ten zajišťuje stabilitu a umožňuje nasměrování výhledu v požadovaném úhlu. Bílá barva pleteniny září čistotou a odráží co nejvíc žhnoucích paprsků v parném dni. Dá se ale také jednoduše omýt, takže ji udržíte ve stále dobré kondici.

Podívejte se na video:

Unikátní leháro na balkon
Unikátní leháro na balkon

Láká vás uvelebit se v pletené bouli? Škoda, že ji jen těžko koupíme. Ale jako nápad, jak rozčeřit vody unifikovaných křesílek, je to zajímavé. Co říkáte?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Vítězným výrobkem oceněným jako NÁBYTEK ROKU 2015 je „KOLEKCE LaVista“, kterou pro výrobní společnost JELÍNEK - výroba nábytku, s.r.o., navrhl designér Jaroslav Juřica.

Takhle vypadá nejlepší český nábytek roku 2015

Možná máte na půdě schovaný poklad a ani o tom nevíte

Nový život babiččina křesla aneb Jak zrestaurovat staré křeslo?

Elegance inspirovaná Indií

Tohle křeslo by vám nemělo uniknout. Vyhrálo prestižní designérskou cenu

Článek je zařazen v: balkón
Reklama