Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Dům Jesseho Pinkmana z Perníkového táty je na prodej. Hádejte za kolik?

Zažijte život Jesseho Pinkmana. Ale pozor, drogová laboratoř není zahrnuta v ceně!
Vydáno: 22.08.2015
Dům Jesseho Pinkamana ze seriálu Perníkový táta může být váš. Stačí zaplatit více než 39 milionů korun.
Dům Jesseho Pinkamana ze seriálu Perníkový táta může být váš. Stačí zaplatit více než 39 milionů korun. Autor: breakingbadhouse.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří realitní agenti se při prodeji domů snaží jejich pochybnou historii zatajit. Neříkají případným klientům, že v koupelně v prvním patře rozpustili v kyselinové koupeli oběť vraždy či že se v domě vařily drogy. Ale dvě realitní agentky v Albuquerque v Novém Mexiku dělají z těchto kriminálních činů přednost a právě na ně lákají případné zájemce.

Dvoupatrový dům patřil v seriálovém hitu Perníkový táta postavě Jesseho Pinkmana. Tohoto lehkovážného mladíka, který začal pod nátlakem okolností se svým bývalým středoškolským učitelem chemie vařit metamfetamin, si zahrál herec Aaron Paul. Seriál se natáčel ve městě a dům patřil k hlavním lokacím. Pro fanoušky seriálu má obrovskou cenu. 1,6 milionu dolarů, tedy více než 39 milionů korun, abychom byli přesní. Webové stránky domu lákají právě na to, že noví majitelé mohou „žít jako Jesse“, nicméně zároveň upozorňují, že drogová laboratoř není součástí vybavení domu.

Obývací pokoj, na který se napojuje velká jídelna. Díky dostatku oken jsou oba pokoje krásně světlé.
Obývací pokoj, na který se napojuje velká jídelna. Díky dostatku oken jsou oba pokoje krásně světlé.
breakingbadhouse.com

Ale i přes tento očividný nedostatek, jde o velmi krásný dům v klasickém španělském koloniálním stylu, který má rozlohu 325 metrů čtverečních. Zrekonstruovaný dům si zachovává starobylé kouzlo, přesto je nabitý moderními vymoženostmi. Má dřevěné podlahy, prostornou moderní kuchyni, garáž, sklep, prádelnu a čtyři ložnice s vestavěnými šatnami. Vevnitř najdete krby i kovaná zábradlí, stropy podpírají dřevěné trámy. Dveře, okna, komíny a krby jsou obloženy kamennými obklady. Dům je světlý, protože má velká okna, s teplým podnebím si poradí klimatizace.

To vše si také zahrálo v jednom z nejoblíbenějších seriálů vůbec, protože původně se natáčelo i v interiéru domu. Později musel filmový štáb vybudovat identické prostory v ateliérech, protože hrozilo, že se dům zničí. Též exteriéry domu jsou všem fanouškům známé a noví majitelé si užijí i dostatek soukromí v krásné zahradě.

Dům z Perníkového táty je na prodej

Současní majitelé si uvědomují, že 1,6 milionu dolarů není málo, ale věří, že se noví vlastník najde. Vždyť seriál Perníkový táta se stal hitem, který má fanoušky po celém světě. V tureckém Istanbulu otevřeli kavárnu ve stylu Breaking Bad, jak se seriál jmenuje v originále. Podnik svým zařízením připomíná laboratoř, kde právě Walter White s Jessem Pinkmanem vařili metamfetamin. Zde se sice vaří jen káva, ale servíruje se v laboratorním skle, zaměstnanci nosí speciální ochranné obleky s kyslíkovými maskami a interiér zdobí periodické tabulky chemických prvků.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Gauč designéři přivezli z Itálie, svítidla pořídili od švýcarské firmy

Dům Cullenových z Twilight ságy má neuvěřitelně zdařilý interiér

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici

Francouzské sídlo Johnnyho Deppa je na prodej. Za 25,76 milionu dolarů

Domek stojí na kouzelném místě u jezera

Rozvedená matka tří dětí si sama postavila dům


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama