Bydlení

3. června 2019 07:00

Markéta Kašková

GALERIE: 15 příkladů odvedené práce experty. Učený z nebe nespadl, ale tohle je extrém

V případě řemeslnických prací tak nějak očekáváme, že je bude provádět někdo, kdo je nedělá poprvé v životě. Nebo v to alespoň doufáme, když najímáme řemeslníka na opravu či rekonstrukci našeho domu. Jak to ale vypadá, když se "mistr tesař utne"? Podívejte se v galerii.

Pozadí následujích fotografií nám bohužel není známo, neboť je zveřejnili lidé na svém Facebooku. Jedno je z nich ale patrné. Ti, kteří řemeslné práce prováděli, byli buď úplně pod parou, nebo neměli nejmenší tušení, co dělají. Jinak by snad ani nemohly vzniknout schody, které vedou do zdi a ne ke dveřím o metr vedle, topení v půli stěny, krátké dveře u kabinky veřejných záchodků či elektrická zásuvka uvnitř sprchového koutu.

Málo kvalitních řemeslníků

Problémy s řemeslníky nejsou vůbecojedinělé. Ono totiž najít někoho, kdo práci opravdu rozumí a vše odvede pečlivě, není vůbec lehký úkol. To potvrdí snad každý, kdo se pustil do stavby nebo rekonstrukce svého domova. V České republice pracuje v roce 2019 kolem 250 tisíc řemeslníků. Bylo by jich potřeba ale daleko víc. Lidé jsou ochotni zaplatit si za práci více, jen proto, že doufají v dobře odvedenou práci.

Otázkou je, kolik zaplatili lidé, kteří se na internetu podělili o tyto skvostné fotografie. Musíme uznat, že uražená dlaždička v koupelně, nebo špatně namontované světlo zůstáva oproti této galerii v pozadí.

Podívejte se naneuvěřitelné příklady "dobře" odvedené práce. Máte doma podobný skvost? Doufáme, že ne.

Další články:


Přečtěte si také