Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: 15 příkladů odvedené práce experty. Učený z nebe nespadl, ale tohle je extrém

V případě řemeslnických prací tak nějak očekáváme, že je bude provádět někdo, kdo je nedělá poprvé v životě. Nebo v to alespoň doufáme, když najímáme řemeslníka na opravu či rekonstrukci našeho domu. Jak to ale vypadá, když se "mistr tesař utne"? Podívejte se v galerii.
Vydáno: 03.06.2019
Takto vypadá "dobře" odvedená práce.
Autor: facebook.com Takto vypadá "dobře" odvedená práce.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pozadí následujích fotografií nám bohužel není známo, neboť je zveřejnili lidé na svém Facebooku. Jedno je z nich ale patrné. Ti, kteří řemeslné práce prováděli, byli buď úplně pod parou, nebo neměli nejmenší tušení, co dělají. Jinak by snad ani nemohly vzniknout schody, které vedou do zdi a ne ke dveřím o metr vedle, topení v půli stěny, krátké dveře u kabinky veřejných záchodků či elektrická zásuvka uvnitř sprchového koutu.

Jak tohle vzniklo?
Autor: facebook.com Jak tohle vzniklo?

Málo kvalitních řemeslníků

Problémy s řemeslníky nejsou vůbec ojedinělé. Ono totiž najít někoho, kdo práci opravdu rozumí a vše odvede pečlivě, není vůbec lehký úkol. To potvrdí snad každý, kdo se pustil do stavby nebo rekonstrukce svého domova. V České republice pracuje v roce 2019 kolem 250 tisíc řemeslníků. Bylo by jich potřeba ale daleko víc. Lidé jsou ochotni zaplatit si za práci více, jen proto, že doufají v dobře odvedenou práci.

Otázkou je, kolik zaplatili lidé, kteří se na internetu podělili o tyto skvostné fotografie. Musíme uznat, že uražená dlaždička v koupelně, nebo špatně namontované světlo zůstáva oproti této galerii v pozadí.

Podívejte se na neuvěřitelné příklady "dobře" odvedené práce. Máte doma podobný skvost? Doufáme, že ne.

Další články:

 

Kruté designové faily.

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

 

Nejhorší designové faily.

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Článek je zařazen v: Galerie , bydlení , humor , vtip , FAIL , extrém , zkažená práce , řemeslníci z oboru , když někdo neví , zprasená práce , faily , trendy , opilý řemeslník , problémy řemeslníků
Reklama