Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak použít odlakovač na nehty v domácnosti? Poradí si s lepidlem, fixou i smůlou

To, že je na odlakovači napsáno “na nehty”, ješte neznamená, že ho musíte použít jen na ně! Podívejte se na skvělé způsoby, jak vám pomůže v domácnosti.
Vydáno: 08.06.2019
Jak jinak použít odlakovač na nehty?
Autor: istock.com Jak jinak použít odlakovač na nehty?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odlakovač na nehty má téměř každá žena doma, ale po pravdě, kolikrát si lak z nehtů spíš sloupete? Pokud vám doma odlakovač leží ladem, zapojte ho do údržby domácnosti. Hodí se k: 

Odstraní samolepky a nálepky

Vyhněte se trapasu, že necháte na dárku cenovku. Zbytky lepidla po nálepkách jednoduše odstraníte vatovým tamponkem s kapkou odlakovače.

Jak odstranit po večírku skvrny z koberce

Jak odstranit po večírku skvrny z koberce

Jak odstranit skvrny od červené řepy?

Jak odstranit skvrny od červené řepy? Máme 4 zaručené způsoby

Vyčistí šmárance fixou

Pro děti je svět jedno velké malířské pláno a nejrychleji se z nich stávají umělci před bílou zdí s černou fixou v ruce. Pokud dítě tvořilo zrovna tam, kde se vám mistrovské dílo zrovna nehodí, čmárance snadno odstraníte odlakovačem na nehty.

Poradí si se sekundovým lepidlem

Drží jako kámen a z upatlaných prstů jej škrábeme ještě několik dní. Sekundové neboli vteřinové lepidlo je skvělým pomocníkem, pokud však zrovna nekápne vedle. Postihne-li vás taková pohroma, skočte po odlakovači na nehty! Vatový tamponek namočte v odlakovači a místo postižené lepidlem jemně mněte. Za chvíli by po lepidle nemělo být ani památky.

Jak se zbavit lepidla?
Autor: istock.com Jak se zbavit lepidla?

Zbaví vás smůly

Lepí se vám smůla na paty? Jděte štěstí naproti a smůlu přinesenou z lesa odstraňte pomocí odlakovače na nehty. Skvrnu se smůlou polijte trochou odlakovače, nechejte chvilinku působit a poté hned vyperte, aby vám odlakovač nevyžral barvu látky. 

Nahradí dezinfekci

Odlakovačem na nehty si rozhodně nedezinfikujte rány na těle. Ale pokud potřebujete vydezinfikovat například holicí strojek nebo pinzetu, aceton obsažený v odlakovači udělá podobnou práci jako dezinfekce. 

3 triky, jak na sklo v domácnosti.

Rozbité, poškrábané, upatlané: 3 triky, jak si poradit se sklem v domácnosti

Jak omezit plasty v domácnosti?

17 nápadů, jak omezit plast v domácnosti a žít zdravěji

Článek je zařazen v: odlakovač na nehty , nehty , úklid , skvrny
Speciály:
Reklama