Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Luxusní plovoucí dům

Co takhle zima v Karibiku a léto u Norska, aniž byste museli balit?
Vydáno: 27.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oblíbili jste si cestování a jen těžko se smiřujete s představou, že jednoho dne se usadíte a svůj domov již neopustíte? Ukázalo se, že pro mnoho lidí je tento „usedlý“ styl života nepřijatelný a proto se jistá rakouská společnost pustila do budování velmi zvláštního plovoucího domu.

Jeho princip je velmi jednoduchý. Se svým plovoucím ostrovem se můžete kdekoliv zabydlet, a když vás místo omrzí, jednoduše vytáhnete kotvu a plujete i s domem o kus dál. Dům je to velmi luxusní, nabídne vám šest dvoulůžkových pokojů, jacuzzi, akvárium, podvodní zábavní park i restauraci s barem.

Celý plovoucí ostrůvek je navíc soběstačný – má svůj vlastní napájecí systém, který kombinuje jak solární tak větrnou energii. Pokud navíc máte přátele, kteří si také pořídili plovoucí dům, můžete jednoduše ostrovy spojit a vytvořit jednu rezidenci. A na kolik vás tato legrace přijde? Levné to není, celková částka se pohybuje okolo 95 milionů korun.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Ups! Korejský Gangneung-Jeongdongjin-Sun Cruise Hotel vypadá, jako by se utrhl z kolotoče

Úlety architektury. Tyhle stavby fakt existují!

Tvarem převratné obydlí díky nízkému těžišti zůstává stabilní

Co takhle bydlení ve vodě? Dům Exbury egg vám to umožní

Hausbót - Obrázek 1

Postavte si s námi hausbót (1. část)

Článek je zařazen v:
Reklama