návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Máma se zbavila hraček svých dětí. Má to výhody, které ocení každý rodič

matoušhartman , Vydáno: 04.10.2017
Také nesnášíte uklízení?
Autor: istock.com Také nesnášíte uklízení?
Šlápli jste někdy na Lego? Pak znáte až moc dobře ten pocit, kdy chcete, aby všechny kostky vylétly oknem. Ale zakopávat se dá i o postavičky superhrdinů nebo autíčka. Olga Mecking, redaktorka časopisu Good Housekeeping, začala plyšáky i panenky decimovat a ona i její děti jsou spokojenější.

reklama

Na začátku stála lenost k uklízení. Děti nechávaly podlahu plnou hraček a zaměstnaná matka si nemohla dovolit investovat vzácnou energii do sbírání nepořádku. Časem si všimla, že některé hračky si získaly mnohem větší popularitu než jiné. Rozhodla se tak k radikálnímu řešení. 

Všechny hračky, které její děti nebavily, musely z kola ven. Neudělala žádné velké třídění, ale sledovala, které hračky její děti zajímají a které ne. Postupně tak nepotřebné předměty z dětského pokoje mizely. Ale jejich životní pouť nekončila. Olga je věnovala charitě. 

Zjednodušilo se tak rozhodování, s čím si hrát, a větší prostor získaly také knihy. Výhody vidí i Olga. Už nemusí dávat přednášky o potřebě uklízet po sobě a libuje si, že police už nevypadají tak neuspořádaně, jako když přetékaly hračkami vesměs věnovanými od příbuzných. 

Mrkněte se na vychytávky pro školáky:

 

(mh)

Na začátku stála lenost k uklízení. Děti nechávaly podlahu plnou hraček a zaměstnaná matka si nemohla dovolit investovat vzácnou energii do sbírání nepořádku. Časem si všimla, že některé hračky si získaly mnohem větší popularitu než jiné. Rozhodla se tak k radikálnímu řešení. 
Všechny hračky, které její děti nebavily, musely z kola ven. Neudělala žádné velké třízení, ale sledovala, které hračky její děti zajímají a které ne. Postupně tak nepotřebné předměty z dětského pokoje mizely. Ale jejich životní pouť nekončila. Olga je věnovala charitě. 
Zjednodušilo se tak rozhodování, s čím si hrát, a větší prostor získaly také knihy. Výhody vidí i Olga. Už nemusí dávat přednášky o potřebě uklízet po sobě a libuje si, že police už nevypadají tak neuspořádaně, jako když přetékaly hračkami vesměs věnovanými od příbuzných. Na začátku stála lenost k uklízení. Děti nechávaly podlahu plnou hraček a zaměstnaná matka si nemohla dovolit investovat vzácnou energii do sbírání nepořádku. Časem si všimla, že některé hračky si získaly mnohem větší popularitu než jiné. Rozhodla se tak k radikálnímu řešení. (mh)

Další články:

Tady se musí bydlet!

GALERIE: Tohle je zahradní domeček snů. Táta postavil svým dcerám luxusní hřiště

Zvládne tam bydlet i v zimě

Teenager se odstěhoval do vlastního: Postavil si geniální 9 m2 velký dům na zahradě rodičů

Nafukovací zvířata jsou k adopci

GALERIE: Podívejte se do útulku pro opuštěná nafukovací zvířata. Můžete si je i adoptovat

reklama

Článek je zařazen v: děti , změna , hračky , úklid

reklama

Přečtěte si také