Bydlení

9. ledna 2019 16:03

maku-la@seznam.cz

Moderní otevřené interiéry vám dodají potřebnou energii

Open space je velkou výhodou bydlení. Vzdušný prostor s dostatkem světla zajistí více energie. Musíme s ním ale pracovat opatrně.

Tak zvaný open space je důležitou součástí moderní architektury. Všechna pracovní střediska jsou budována právě na tomto principu. Je dokázáno, že lidé, kteří mohou o pauze sdílet společný prostor, se cítí lépe a mají více energie.

Sotevřeným prostorem opatrně

Je velmi prospěšné mít ve svém domě centrální místo, kde se budete scházet se všemi, co svámi vdomě žijí. Je na druhou stranu ale velmi důležité, mít i svůj klidný koutek, kde budete moci vklidu pracovat. Ne každému vyhovuje sdílet prostor ve chvílích soustředění a studia.

To samé platí i vpracovním prostředí, kde je důležité vytvořit si soukromou zónu, která vás bude posouvat klepším pracovním výsledkům. Open space by vám však po ruce také neměl chybět. Rovnováha je klíčem kúspěchu a kšťastnému životu plného energie.

Centrum domu

Do otevřeného prostoru se nejlépe hodí sedací souprava, konferenční stolek a krb. Často taková místa bývají propojena sjídelnou nebo samotnou kuchyní. Je to prostor, kde se toho nejvíce děje a kde sbíráte informace. Velká okna jsou výhodou.

Podívejte se na inspiraci, kterou jsme pro vás připravili.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také