návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Moderní otevřené interiéry vám dodají potřebnou energii

Vydáno: 09.01.2019
Prostor je důležitý.
Autor: Pinterest.com Prostor je důležitý.
Open space je velkou výhodou bydlení. Vzdušný prostor s dostatkem světla zajistí více energie. Musíme s ním ale pracovat opatrně.

reklama

Tak zvaný open space je důležitou součástí moderní architektury. Všechna pracovní střediska jsou budována právě na tomto principu. Je dokázáno, že lidé, kteří mohou o pauze sdílet společný prostor, se cítí lépe a mají více energie.

Velká okna jsou výhodou.
Autor: Pinterest.com Velká okna jsou výhodou.

S otevřeným prostorem opatrně

Je velmi prospěšné mít ve svém domě centrální místo, kde se budete scházet se všemi, co s vámi v domě žijí. Je na druhou stranu ale velmi důležité, mít i svůj klidný koutek, kde budete moci v klidu pracovat. Ne každému vyhovuje sdílet prostor ve chvílích soustředění a studia.

Vysoký strop dodá šmrnc.
Autor: Pinterest.com Vysoký strop dodá šmrnc.

To samé platí i v pracovním prostředí, kde je důležité vytvořit si soukromou zónu, která vás bude posouvat k lepším pracovním výsledkům. Open space by vám však po ruce také neměl chybět. Rovnováha je klíčem k úspěchu a k šťastnému životu plného energie.

Všude kolem příroda a dostatek prostoru.
Autor: Pinterest.com Všude kolem příroda a dostatek prostoru.

Centrum domu

Do otevřeného prostoru se nejlépe hodí sedací souprava, konferenční stolek a krb. Často taková místa bývají propojena s jídelnou nebo samotnou kuchyní. Je to prostor, kde se toho nejvíce děje a kde sbíráte informace. Velká okna jsou výhodou.

Podívejte se na inspiraci, kterou jsme pro vás připravili.

Přečtěte si také:

Minimalistický interiér

Minimalismus jako trend roku 2019

Mezonet

Mezonet jako ideální řešení pro vysoké stropy

reklama

Článek je zařazen v: rodinné domy , open space , otevřený prostor , jaknato , trendy , obývák , ložnice , prostor , design , architektura

reklama

Přečtěte si také