Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Moderní otevřené interiéry vám dodají potřebnou energii

Open space je velkou výhodou bydlení. Vzdušný prostor s dostatkem světla zajistí více energie. Musíme s ním ale pracovat opatrně.
Vydáno: 09.01.2019
Prostor je důležitý.
Autor: Pinterest.com Prostor je důležitý.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak zvaný open space je důležitou součástí moderní architektury. Všechna pracovní střediska jsou budována právě na tomto principu. Je dokázáno, že lidé, kteří mohou o pauze sdílet společný prostor, se cítí lépe a mají více energie.

Velká okna jsou výhodou.
Autor: Pinterest.com Velká okna jsou výhodou.

S otevřeným prostorem opatrně

Je velmi prospěšné mít ve svém domě centrální místo, kde se budete scházet se všemi, co s vámi v domě žijí. Je na druhou stranu ale velmi důležité, mít i svůj klidný koutek, kde budete moci v klidu pracovat. Ne každému vyhovuje sdílet prostor ve chvílích soustředění a studia.

Vysoký strop dodá šmrnc.
Autor: Pinterest.com Vysoký strop dodá šmrnc.

To samé platí i v pracovním prostředí, kde je důležité vytvořit si soukromou zónu, která vás bude posouvat k lepším pracovním výsledkům. Open space by vám však po ruce také neměl chybět. Rovnováha je klíčem k úspěchu a k šťastnému životu plného energie.

Všude kolem příroda a dostatek prostoru.
Autor: Pinterest.com Všude kolem příroda a dostatek prostoru.

Centrum domu

Do otevřeného prostoru se nejlépe hodí sedací souprava, konferenční stolek a krb. Často taková místa bývají propojena s jídelnou nebo samotnou kuchyní. Je to prostor, kde se toho nejvíce děje a kde sbíráte informace. Velká okna jsou výhodou.

Podívejte se na inspiraci, kterou jsme pro vás připravili.

Přečtěte si také:

Minimalistický interiér

Minimalismus jako trend roku 2019

Mezonet

Mezonet jako ideální řešení pro vysoké stropy

Článek je zařazen v: rodinné domy , open space , otevřený prostor , jaknato , trendy , obývák , ložnice , prostor , design , architektura
Reklama