Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Mezonet jako ideální řešení pro vysoké stropy

Pokud bydlíte v některém z domů v historickém centru města, může se vám poštěstit, že žijete v interiéru s vysokými stropy nebo rovnou v mezonetu. Co toho využít na maximum?
Vydáno: 09.01.2019
Mezonet
Autor: Pinterest.com Mezonet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Otevřený prostor v domě vždy působí lépe než byt propletený úzkými chodbami s miniaturními pokoji. Někdy se stává, že místnosti, které disponují vysokými stropy, mohou vypadat nezabydleně a studeně.

Nově vzniklý prostor
Autor: istock.com Nově vzniklý prostor

Zaplnění a rozčlenění

Neříkáme, že je dobré pověsit nejrůznější obrázky a poličky až ke stropu pokoje, ale zaplnění a rozčlenění prostoru může být trefa do černého. Ne nadarmo jsou mezonetové byty jedny z nejvyhledávanějších k dlouhodobému pronájmu. Každému se v nich musí žít naprosto dokonale.

Moderní pojetí
Autor: istock.com Moderní pojetí

Nový prostor v bytě

Mezonet může být skvělým řešením, jak získat více prostoru ve vašem bytě či domě. Mezipatro nemusí být velkých rozměrů, ale krásně postačí, když na něm vytvoříte dětskou hernu nebo klidný prostor pro postel. Mezonet je velmi vhodný do malých prostorů. Vyřeší tak například nekonečný boj s úložným prostorem.

Přehled o všem, co se v bytě děje.
Autor: istock.com Přehled o všem, co se v bytě děje.

Mezonet je výhra

Nově vytvořený prostor může mít mnoho podob. K výstavbě vám dokonce postačí jen truhlářský projekt, nemusíte zdít a rozbíjet staré stěny. Velmi dobře působí jen v jedné části prostorné místnosti. Velkou výhodou jsou velká okna, která vám dopřejí dostatek přirozeného světla.

Nové možnosti domova
Autor: istock.com Nové možnosti domova

Nahlédněte do naší galerie, která vám dodá příjemnou dávku inspirace.

Přečtěte si také:

Všimněte si linií. Architekti využili žebroví střechy a podpořili hru vertikálních a horizontálních linek i zařízením bytu.

GALERIE: Rodina se nemohla vejít do malého bytu. Natáhla ho o jedno patro! Podívejte se, jak skvěle to vypadá...

Jejich výhodou je spousta světla.

Bydlení bez příček a konvencí, to je svobodný duch loftu. Ale není pro každého!

Článek je zařazen v: mezonet , interiér , patro , design , prostor , dřevo , jaknato , trendy , obývák , open space , otevřený prostor
Reklama