návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

PŘED a PO: Největší proměna v historii pořadu Jak se staví sen. Designéři postavili celý dům za dva týdny

, Vydáno: 30.04.2019
Před a po Jak se staví sen 29. dubna
Autor: archiv Prima Před a po Jak se staví sen 29. dubna
Nový domeček pro paní Vlaďku je zcela moderní, a to nejen jeho plášť, ale i interiér. Vytvořili jsme bydlení s prvky skandinávského stylu, kde nechybí základní potřeby pro spokojený život. Podívejte se na neuvěřitelnou finální proměnu této řady pořadu Jak se staví sen – extra.

reklama

Vlaďka žila s maminkou v malé obci nedaleko Slaného. Tatínek od nich odešel, ještě když byla malá. Ani její manželství nedopadlo dobře. S manželem byla jen do dvou let dcery. Pak mu přišla na nevěru a rozešli se. Dcera zůstala s ní. Její maminka však přepsala dům na vnučku a ta potom svoji vlastní matku vystrnadila z domu tím, že jí různě znepříjemňovala bydlení. Od té doby žila v chatce bez vody a tepla.

Koukněte se na proměnu a jeden změněný osud do galerie

Jak se na proměnu dívají designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný?

Tato dvojice není žádným nováčkem. Andrea a Marek jsou sehraný tým, který se perfektně doplňuje.

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Marek Povolný

Ing. Marek Povolný

"Byla to proměna všech proměn. Je to zatím nejrozsáhlejší, největší, nejtěžší a nejbláznivější akce v pořadu Jak se staví sen, v mnoha ohledech pro nás nová a přelomová. Nápad vypořádat se s domkem takto radikálně, tzn. zbourat a postavit nový, se nerodil okamžitě. Napřed jsme chtěli jít cestou oprav, a pak postupně zjišťovali, že to nemá smysl," prozradili designéři.

"Když jsme se rozhodli pro stavbu nového domu, tak největší výzvou bylo samozřejmě vše stihnout. Akce, která trvá normálně měsíce až roky, jsme museli zvládnout za pár dní. Potřebovali jsme neustále dělat dost zásadní rozhodnutí v extrémně rychlém čase," dodali.

Ostatně, celý díl si můžete pustit ZDE.

Tým pořadu jak se staví sen s Vlaďkou.
Autor: archiv Prima Tým pořadu jak se staví sen s Vlaďkou.

A nezapomeňte, že další sezóna se už připravuje! Budeme ji vysílat na jaře 2020. Více informací o pořadu a všechny epizody najdete ZDE

Jak se staví sen, 9.díl

PŘED a PO: Takhle dopadla proměna z Jak se staví sen pro babičku s vnoučaty

Před a Po Jak se staví sen 10. epizoda

PŘED a PO: Proměna z Jak se staví sen pro maminku, která bojuje se zákeřnou nemocí

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , designéři , Jan Bek , Ing. František Kobližka , Designéři Jak se staví sen , Ing. arch. Kamila Douděrová , upoutávka , pořad , kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii , Andrea Hylmarová , Marek Povolný , před a po , architekt

reklama

Přečtěte si také