Bydlení

30. dubna 2019 10:00

Markéta Kašková

PŘED a PO: Největší proměna v historii pořadu Jak se staví sen. Designéři postavili celý dům za dva týdny

Nový domeček pro paní Vlaďku je zcela moderní, a to nejen jeho plášť, ale i interiér. Vytvořili jsme bydlení s prvky skandinávského stylu, kde nechybí základní potřeby pro spokojený život. Podívejte se na neuvěřitelnou finální proměnu této řady pořadu Jak se staví sen – extra.

Vlaďka žila s maminkou v malé obci nedaleko Slaného. Tatínek od nich odešel, ještě když byla malá. Ani její manželství nedopadlo dobře. S manželem byla jen do dvou let dcery. Pak mu přišla na nevěru a rozešli se. Dcera zůstala s ní. Její maminka však přepsala dům na vnučku a ta potom svoji vlastní matku vystrnadila z domu tím, že jí různě znepříjemňovala bydlení. Od té doby žila v chatce bez vody a tepla.

Koukněte se naproměnua jeden změněný osuddo galerie

Jak se na proměnu dívají designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný?

Tato dvojice není žádným nováčkem. Andrea a Marek jsou sehraný tým, který se perfektně doplňuje.

"Byla to proměna všech proměn. Je to zatím nejrozsáhlejší, největší, nejtěžší a nejbláznivější akce v pořadu Jak se staví sen, v mnoha ohledech pro nás nová a přelomová. Nápad vypořádat se s domkem takto radikálně, tzn. zbourat a postavit nový, se nerodil okamžitě. Napřed jsme chtěli jít cestou oprav, a pak postupně zjišťovali, že to nemá smysl," prozradili designéři.

"Když jsme se rozhodli pro stavbu nového domu, tak největší výzvou bylo samozřejmě vše stihnout. Akce, která trvá normálně měsíce až roky, jsme museli zvládnout za pár dní. Potřebovali jsme neustále dělat dost zásadní rozhodnutí v extrémně rychlém čase,"dodali.

Ostatně, celý díl si můžete pustit ZDE.

A nezapomeňte, že další sezóna se už připravuje!Budeme ji vysílat na jaře 2020. Více informací o pořadu a všechny epizody najdete ZDE.


Přečtěte si také