Bydlení

12. listopadu 2018 10:00

maku-la@seznam.cz

INSPIRACE: Vytvořte si dřevěné věšáky do chodby. Tahle krása dodá nový šmrnc vašemu interiéru

Jestli přemýšlíte, jak vylepšit chodbu vašeho domu, zkuste si vyrobit dřevěné věšáky na oblečení. Dodají celému interiéru nový šmrnc.

Někdy nás překvapí, že i na první pohled nepodstatná věc jako obyčejný věšák na oblečení může změnit celý koncept místnosti. Pokud milujete dřevo stejně jako my, jste na správném místě.

Stačí kus dřevěné větve, fantazie, pár dalších nepodstatných drobností, jako je lepidlo, kladívko a například provázek a vtu ránu vykouzlíte nejoblíbenější designový interiér poslední doby.

Koženka

Se dřevem skvěle fungujíkůže a koženkové detaily. Pokud máte možnost sehnat pevný koženkový materiál, zkuste z něho vyrobit větší oka, které poté připevníte menším hřebíkem na dřevěné prkno. Oka budou sloužit naodkládámíšála šátků. Dřevěné kůly, které připevníte spolu s koženkovými oky hřebíkem, pak slouží na odkládání bund a čepic.

Dřevěná větev

Tento typ věšáku je naším favoritem. Na výrobu je opravdu jednoduchý. Nemusíte do dřeva nic vrtat,stačí jen na koncích větve obvázat lano, které připevníte ke stropu. Na samotnou větev pak nandáte jen lepší ramínka ze skříně.

Strom jako věšák

Pokud máte štěstí a naleznete někte spadlý menší strom, kmen nebo větší větev, můžete všeperfektně využít na užitečný kus nábytku. Stačí dřevo obrousit, natřít,upevnit do stojánku a slabé větve odřezat. V tu ránu si vykouzlíte originální věšák na kabáty.

Na další povedené nápady se podívejte v naší galerii. Najdete tamkrásnou inspiraci pro váš vysněný interiér.


Přečtěte si také