Bydlení

19. listopadu 2018 16:11

maku-la@seznam.cz

Postavte si svůj malý srub na zimu! U praskajícího krbu zažijete nejromantičtější chvíle

Zima je tady v plné síle a nás čeká pár bíle mrazivých měsíců, které je potřeba si co nejefektivněji zpříjemnit. Co takhle pořídit si víkendový romantický srub s krbem?

Ne nadarmo se tvrdí, že nejlépe si člověk odpočine mimo civilizaci a bez internetu. Někdy máme po krk kolegů zpráce nebo tak nějak všech lidí kolem nás a jediné, co bychom skutečně chtěli, je odjet alespoň na dva dny někam hluboko do lesů, kde nás nikdo nenajde. Každý znás zkrátka občas potřebuje dobít energii.

Malá chatička perfektně poslouží

Nemusíte si hned pořizovat obrovský dřevěný srub u přehrady, který vás bude stát spoustu energie, financí a času. My máme na mysli malý přístřešek skrbem, kam se vejde postel s malou kuchyní akoupelnou. To na víkendový odpočinek bohatě stačí. Přece nechcete trávit víkend úklidem velkých místností, ve kterých sotva udržíte teplo.

Chata na kolečkách

Další možnost, jak se na pár dní ztratit mimo civilizaci, nabízí přívěs předělaný na malou chatičku. Její nesmírnou výhodou je, že si takový malý dům můžete vzít, kamkoliv budete chtít. Do velkých terénů bychom však vyjíždět raději nezkoušeli.

Jednou si můžete vychutnat západ slunce, podruhé nádherný východ. Je jen na vás, jak si chatku umístíte.

Krb jako srdce domu

Pokud byste si přáli vypnout stoprocentně, sociální sítě nechte vypnuté. Místo televize vám perfektně poslouží roztančené plameny rozpáleného krbu, na které se dokážete dívat celé hodiny.

Na hřejivou inspiraci se podívejte do naší galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také