Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vila boxera Mika Tysona se změní v kostel

Klece na tygry, křišťálové lustry a basketbalové hřiště brzy nahradí oltář, kadidlo a zpovědnice. Dějiště nezřízených pijatik totiž nový vlastník právě přestavuje na kostel.
Vydáno: 15.04.2015
Exteriéry si nezadají s pompézním podnikatelským barokem známým z českých příměstských satelitů
Exteriéry si nezadají s pompézním podnikatelským barokem známým z českých příměstských satelitů Autor: Johnny Joo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hacienda bývalého amerického boxera Mika Tysona dodnes svědčí o opulentním životě tohoto šampiona těžké váhy. Dům s pěti ložnicemi, sedmi koupelnami a blíže neurčeným počtem obývacích pokojů zaujme především svou velikostí. Jen samotná hala s bazénem přesahuje proporce běžného rodinného domu.

I vybavení, které v domě zůstalo, dokládá značné zalíbení v samoúčelném luxusu. Zlacené dekory, vířivka v místnosti se zrcadlovým stropem nebo již zmíněná sportoviště ale letos s největší pravděpodobností vezmou za své při zásadní rekonstrukci objektu. Nad osudem svého někdejšího domova se Tyson nejspíš podivuje. Záměr současného vlastníka, který boxerovo sídlo koupil loni v prosinci, s Tysonovým stylem života značně kontrastuje.

Tyson v tomto domě ve městě Southington v americkém státě Ohio žil na přelomu 80. a 90. let. Své sídlo však po propuštění z vězení v roce 1999 prodal, přičemž utržil v přepočtu přibližně 30 milionů korun. Pro šampiona, jemuž se tou dobou nedostávalo peněz, to bylo vítané přilepšení.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Dům, který se umí otáčet za sluncem

Dům umí změnit tvar: Otočná rezidence se na jaře rozvine jako květina

Zařízení je jednoduché, podlahu tvoří OSB desky i se zachovanými razítky z výroby

Penzistka si na důchod přestavěla obilnici na luxusní dům

Cadence Residence - vítěz soutěže o nejlepší dům Kanady

Zasloužený titul! Vítěz soutěže o nejlepší dům Kanady nad milion dolarů

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama