5 nejlepších nápadů z Postav si sen! Inspirujte se jimi

Designéři pořadu Postav si sen! vždy vymyslí něco originálního. V sezoně 2021 jsme se dočkali obkladu z vlnitého plechu nebo omalovánkového pokoje, který podporuje dětskou fantazii. Inspirujte se nápady designérů.

Zásobník na dřevo

I zdřeva připraveného na topení se dá udělat zajímavý interiérový prvek. Dokázali to designéři Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš vprvní epizodě pořadu Postav si sen! Průhled mezi kuchyní a obývacím pokoje vydlaždičkovali originálními kachličkami. Ukládání dřeva u kamen a krbů nebývá nijak estetickou záležitostí, ale našim designérům se podařilo udělat ztakového místa přednost interiéru!

Obklad zvlnitého plechu

Rodina paní Jarky z8. dílu Postav si sen! na designéra Marka Povolného valila oči, když slyšela, že by vbytě měl být obklad zvlnitého plechu. Výsledek je ale úžasný. Stěna vypadá originálně a vlnitý plech sokolím hezky splynul díky bílému nátěru.

Omalovánkový pokoj

Designérka Zuzana Schubertová se pustila do malování. Namalovala na stěny dětského pokoje obrázky, které si mohou děti vymalovat. Podpoří se kreativita a žádný rodič se nebude zlobit, že dítě kreslilo po stěně… vždyť jen vybarvovalo obrázky!

Ombre stěny

Stěny nemusejí být jen bílé nebo se nemusí vymalovat jen jednou barvou. Zuzana Schubertová sViktorem Čikošem vymalovali stěny ve své největší rekonstrukci sezony 2021 barevnými přechody. Vobývacím pokoji zvolili přechod ztyrkysové vbílou a vložnici zase prolínání různých odstínů šedé. Kromě barevných přechodů můžete zkusit i patinování.

Propojení starého smoderním

Zajímavá proměna se povedla designérské dvojici Veronika Haroldová a Renata Pápai. Vdomě, který rekonstruovaly, byla spousta kvalitního nábytku. Designérky se rozhodly to dobré zachovat a zakomponovat do nového konceptu. Vznikl tak útulný rustikální interiér smoderní kuchyní a retro obývacím pokojem!

Všechny díly pořadu můžete sledovat on-line:


Přečtěte si také