Dětský pokoj

11. září 2017 17:08

Tereza Javorová

Designové školní pomůcky, se kterými bude vaše ratolest dělat ve škole ramena

Žádnému školákovi nesmí chybět školní taška a v ní několik nezbytností a pomůcek na učení ve škole. Nechte zazářit i Vaši ratolest třeba právě s těmito designovými kousky! Vybrali jsme pro vás několik zajímavých dětských doplňků jak do školy, tak i do jejich pokojíčku! Nechte se i vy inspirovat.

Pamatujete si na kartonové kufříky, které jste jako děti měli ve škole na výtvarné pomůcky? Pořiďte jeden takový roztomilý kufřík také vaší ratolesti. Do kufříku si může uložit štětce, barvy a další výtvarné potřeby, které by měly být hezky pohromadě.

Kufřík může sloužit i na různé poklady, které si každé dítě rádo schovává. Anebo do něj můžete ukládat fotografie, které se s každým dalším rokem potomka budou stávat nostalgickou vzpomínkou na jeho dětství.

Kufřík, Nordic Day, 479 Kč, Foto: https://www.nordicday.cz/dekorace/detsky-kufrik-cloud-blue

Chcete, aby si vaše díěti zapamatovaly všechny ty nové informace, které na ně ve škole chrlí ze všech stran? Pořiďte jim školní sešit, do kterého je bude psaní poznámek bavit. Třeba zrovna ten s liškami či jinou lesní zvěří.

Školní sešit, Terve, 95 Kč, Foto: http://www.terve.cz/cs/zapisnik-little-fox-a6

Vzpomínáte na kreslenou pohádku “Mumínci”? Připomeňte tuto bílou postavičku svému dítěti, určitě mu udělá radost při pití horkého čaje ve škole!

Sada dřevěných kostek Woodland, 1790 Kč, Foto: http://www.terve.cz/cs/sada-drevenych-kostek-woodland-pro-holcickuDřevěné kostky, NordicDay, 1319 Kč, Foto: https://www.nordicday.cz/dekorace/drevene-kostky-wooden/Dětská stolička, Vitra, 6070 Kč, Foto: https://www.buydesign.cz/cz-detail-1133-vitra-stolicka-eams-elephant-barva-dle-vyberu.html

S tímto petanquem už vaše dítě doma nic nezničí! Plstěné hrací koule, se kterými si můžou děti vesele házet i po parketách či dlažbě.

Interiérový petanque, 690 Kč , Foto: https://www.buydesign.cz/cz-detail-440-interierovy-petanque-petta-nque.html

(aso)

Podívejte se do galerie na další vychytávky pro školáka.

Další články:


Přečtěte si také