Bydlení slavných

1. června 2022 09:00

redakce Prima Living

Herečka Veronika Arichteva opravuje starý dům. Dáme to, i když ceny letí nahoru, doufá

To jsme si zas vymysleli hovadinu! Takhle na svém Instagramu komentovala herečka Veronika Arichteva akci, do které se s manželem pustili – rekonstruují sto padesát let starý dům a stoupající ceny stavebních prací a materiálu jim to rozhodně neusnadňují.

Trochu nám nedošlo, že jenom vyklízení toho obrovskýho baráku bude stát nesmysl. Střecha taky měla bejt podstatně levnější, ale musela se udělat. Původní majitelé tam v 90. letech dali betonový tašky, který ten dům tak zatížily, že by nám to časem spadlo na hlavu. Tipuju ve chvíli, kdy bych nastajlovala poslední polštář, svěřila se sledujícím na svém Instagramu, kde také ukázala fotografii sto padesát let staré vily.

Zrovna na typu a barvě tašek, kterými původní střechu nahradí, se před pár dny dohodli s manželem Biserem Arichtevem, režisérem, který stojí za seriály Vyprávěj nebo První republika. Právě při natáčení prvního z nich se spolu seznámili, v roce 2013 se vzali a v září 2020 se jim narodil syn Luka. Biser Arichtev už má z předchozího vztahu syna Theodosia.

„Je to docela náročné, protože dům je starý a vyžaduje šetrné zásahy. Také jsou ceny stavebního materiálu nyní buď docela vysoké, nebo materiál vůbec není. Pokud ale všechno půjde dobře, mohli bychom se nastěhovat někdy v březnu příštího roku. Jen jsem se těšila na zařizování interiéru a kvůli cenám budeme muset možná snížit rozpočet. Na druhou stranu zase nechceme do starého domu dát nábytek z Ikey, i když ji jinak mám ráda, popsala Veronika Arichteva pro web ŽivotvČesku.cz těžkosti, které rekonstrukci starého domu provází.

Manželé zjevně zatím navzdory těžkostem k rekonstrukci přistupují s nadhledem. „Jednou se tomu s holým zadkem budeme smát, reagoval na Instagramu své ženy Biser Arichtev.

Veronika, původním příjmením Nová, se do veřejného povědomí dostala díky roli Sylvy Petrové v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě. Od té doby ji hodně proslavily role v seriálech Vyprávěj a První republika. A taky show 3v1, v rámci které společně s Nikol Leitgeb a Martinou Pártlovou společně vystupují nebo baví internet. „To bude tak strašně krásný, nechala se slyšet Martina Pártlová a na mysli měla právě opravované rodinné sídlo.

Kvůli těhotenství herečka před časem odmítla natáčet seriál Slunečná. „Měla jsem celý den točit Slunečnou. Víme, že všichni se na place snaží o dodržování bezpečí, a je to dobře. Ale já se rozhodla, že točit prostě nepůjdu! Nepřijde mi to natolik důležitý v těchhle dnech,“ svěřila se Arichteva na Facebooku, když zrušila natáčení z obav před koronavirem. Později Prima sama natáčení načas stopla a Arichtevu v její roli nahradila herečka Eva Josífková.

Máme podobně nastavené hodnoty

„S Bisim jsme se vzali hodně rychle, protože jsme oba tak nějak cítili, že to je to pravé. Nebylo to jen tím, že by mě hrozně přitahoval, dovedla jsem si ho hned představit jako parťáka do života. A to si myslím, že v těch vztazích je daleko důležitější než to, jestli je takovej a makovej vzhledově nebo má přednosti v nějakých oblastech. A myslím, že Bisi to měl velice podobně. Taky už tak nějak věděl, co od života chce. A dodneška máme podobně nastavené hodnoty,“ komentovala herečka před časem svůj vztah s o deset let starším manželem v rozhovoru pro časopis Maminka.

Právě společný rodinný život je podle ní důvodem, proč se pustili do budování nového domova ve starém domě. Mezi partnery Veroniky Arichtevy dříve patřili zpěvák Tomáš Klus či zpěvák a herec Michal Kavalčík, známý spíše jako „Ruda z Ostravy“.

Zdroj: Instagram, https://zivotvcesku.cz; wikipedie


Přečtěte si také