reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Nejžádanější Airbnb na světě. Tady by chtěl strávit noc každý

Vydáno: 20.12.2018
Nejžádanější airbnb
Autor: profimedia.cz Nejžádanější airbnb
Airbnb si vede podrobné statistiky o ubytování přes své webové stránky. Při příležitosti výročí deseti let existence zveřejnili místa, která jsou těmi nejžádanějšími destinacemi na světě.

reklama

Rekreační domy společnosti Airbnb mají velmi rozsáhlou nabídku ubytování po celém světě. Při svém 10. výročí existence společnost odhalila nemovitosti, které jsou absolutním světovým hitem. V seznamu se objevují ekologické domy, příbytky z bambusu, ostrovy nebo například jeskyně.

Lidé milují ubytování uprostřed džungle.
Autor: profimedia.cz Lidé milují ubytování uprostřed džungle.

Ať už se jedná o stromové domy nebo divné tvary uprostřed uměle vytvořené pláže, nejsou všechna ubytování nesmyslně předražená. Například v řeckém Airbnb se vyspíte za 80 dolarů na noc.

Řecko je oblíbenou destinací.
Autor: profimedia.cz Řecko je oblíbenou destinací.

Neříkáme, že je to cena jako někde ve sdíleném pokoji na kraji města, ale za ten zážitek osmdesát doláčů opravdu stojí. Mezi řeckými zdmi se spalo už dohromady 133,869 krát.

Je libo divná koule?
Autor: profimedia.cz Je libo divná koule?

Domy z bambusu už nabízejí vyšší cenu za noc, ale většinou můžete čekat nezapomenutelný, a především nádherný zážitek doplněný například nádhernou přírodou nebo nevšedními zážitky za rohem.

Originální LEGO domek se nachází v dánském městě Billund.

Airbnb nabízí ubytování v LEGO domku. Milovníci kostiček zde mohou strávit jednu noc

Airbnb kuriozity

Lanovka, sopka i letadlo: 13 nejoriginálnějších míst k přespání z  Airbnb

reklama

Článek je zařazen v: Airbnb , ubytování , bydlení , léto , prázdniny , dovolená , domy , inspirace , jeskyně , dřevo , pobyt , příroda

reklama

Přečtěte si také