Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jak zazimovat zahradu, poradí Gondíci s. r. o.

Sledujte další díl 21. listopadu v 17.05 na TV Prima!
Vydáno: 20.11.2015
Než přijde sníh, je třeba zazimovat zahradu
Než přijde sníh, je třeba zazimovat zahradu Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne že by se Adéla s Daliborem v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. chystali uložit přímo k zimnímu spánku, nicméně určité přípravy na zimu jsou pro dobrého hospodáře nezbytné. A tak se nejprve poučíme o tom, jak zazimovat užitkovou zahradu a jaké poslední práce bychom měli na zahradě před příchodem zimy udělat. Poté můžeme začít myslet na to, jak si zpříjemníme zimu my. Co třeba s nějakým dobrým jídlem? Poradíme se s řeznickým mistrem o tom, jaké maso naložit a jak správně a chutně vyudit. A zapíjet můžeme třeba ledovým vínem, jehož název zní sice trochu studeně, uvnitř ale zaručeně zahřeje. Ostatně zahřát se můžeme také v sauně, je však třeba vědět, jak se správně saunovat a co je saunový ceremoniál.

Kominík nosí nejenom štěstí, ale i jistotu, že nám v zimě nevypoví naše kamna službu. Sourozence navštíví ve vile kominík a prozradí jim, jak na zimu připravit komín a krbová kamna.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (30) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 21. listopadu v 17:05 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

 

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Vnitřní prostor doplňuje prostorná terasa

Nedaleko Prahy vznikl úžasný dům na stromě

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o. , řeznický mistr , zazimování zahrady , kominík , krbová kamna
Reklama