Bydlení

20. listopadu 2015 09:28

Markéta Zídková

Jak zazimovat zahradu, poradí Gondíci s. r. o.

Sledujte další díl 21. listopadu v 17.05 na TV Prima!

Ne že by se Adéla s Daliborem v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. chystali uložit přímo k zimnímu spánku, nicméně určité přípravy na zimu jsou pro dobrého hospodáře nezbytné. A tak se nejprve poučíme o tom, jak zazimovat užitkovou zahradu a jaké poslední práce bychom měli na zahradě před příchodem zimy udělat. Poté můžeme začít myslet na to, jak si zpříjemníme zimu my. Co třeba s nějakým dobrým jídlem? Poradíme se s řeznickým mistrem o tom, jaké maso naložit a jak správně a chutně vyudit. A zapíjet můžeme třeba ledovým vínem, jehož název zní sice trochu studeně, uvnitř ale zaručeně zahřeje. Ostatně zahřát se můžeme také v sauně, je však třeba vědět, jak se správně saunovat a co je saunový ceremoniál.

Kominík nosí nejenom štěstí, ale i jistotu, že nám v zimě nevypoví naše kamna službu. Sourozence navštíví ve vile kominík a prozradí jim, jak na zimu připravit komín a krbová kamna.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 21. listopadu v 17:05 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také