Jak se staví sen

10. února 2023 10:00

redakce Prima Living

Ing. arch. Kamila Douděrová

Jak se staví sen: 3 otázky pro Kamilu Douděrovou

Kamila Douděrová je oblíbenou a zkušenou designérkou pořadu Jak se staví sen. Vidět jste ji mohli taky v show DREAM TEAM - Mistři dílny, kde rozhodovala, který ze soutěžících je šikovnější a má větší vkus či cit pro detail.

Empatická architektka a designérka Kamila Douděrová se u svých návrhů snaží spojit funkčnost, nápadité barvy a hlavně se snaží naslouchat všem požadavkům, potřebám a snům svých klientů a následně je mění v realitu. Miluje velké výzvy a není prostor, se kterým by si neporadila. Každý návrh je originál. Miluje kubismus, obdivuje gotiku.

Už několik let ji můžete potkávat na obrazovkách v pořadu Jak se staví sen nebo Postav si sen! Vždy navrhne originální a útulný interiér a když je potřeba přiloží ruku k dílu. Není divu, že si ji diváci tak oblíbili.

Projekty Kamily Douděrové ze sezóny Postav si sen! 2021

Projekty Kamily Douděrové ze sezóny Jak se staví sen 2020

Projekty Kamily Douděrové ze sezóny Jak se staví sen 2019

Motto: „Při navrhování se nechávám pohltit geniem loci daného místa.“

Ing. arch. Kamila Douděrová je absolventkou fakulty architektury na pražském ČVUT, zajímavé zkušenosti získala během zahraniční stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio Kamidesign, které se věnuje nejen interiérovému designu, ale i projektům rodinných domů a bytových domů od architektonických studií po realizace. Nejvíce ji ovlivnila zkušenost v pořadu Jak se staví sen, ve kterém již působila v minulých řadách.

V pořadu Jak se staví sen pracuje Kamila Douděrová pracuje v týmu s Františkem Kobližkou.


Přečtěte si také