Trendy

1. března 2021 08:00

Matouš Hartman

Designéři vytvoří útulné bydlení pro sympatickou rybářku. Dívejte se na Postav si sen!

Přestože život připravil Barboře mnoho útrap, neztrácí optimismus a energii. Bydlení se snažila zrekonstruovat sama, ale šlo to ztěžka. Ještě že tu jsou designéři Kamila Douděrová a František Kobližka, kteří sympatické Barboře pomohou vytvořit bydlení snů.

Druhý díl nového pořadu Postav si sen! můžete sledovat na Primě v pondělí 1. března od 21:35.

Barbora to neměla jednoduché. Dva roky se starala o nemocného tatínka a potom přišla i o maminku. Smanželem se rozvedla a třináctiletou dceru Adélku musí vychovávat sama. Bydlí vdomě po rodičích, vaří ve staré kuchyni a obývací pokoj nikdy neměla.

Podívejte se na rozhovor s Ivou Kubelkovou:

Iva Kubelková tak posílá ostřílené designéry Kamilu Douděrovou a Františka Kobližku, aby Barboře pomohli. Zatímco Barbora odjíždí pryč, designéři se dají do práce. A pomůže jim mnoho Barbořiných příbuzných a přátel. Sestřenice Pavla, která Barboru do pořadu Postav si sen! přihlásila, říká, že nikdo pomoc neodmítl!

Všechny články o pořadu Postav si sen! najdete v našem speciálu:

Podívejte se na krásnou epizodu pořadu Postav si sen!, kde se dojetím pláče již na začátku. Barbora si nové bydlení opravdu zaslouží. A ačkoli si přeje jen novou kuchyň, Kamila sFrantiškem u proměny jedné místnosti nezůstanou.

Proměnu budou mít na starost František Kobližka a Kamila Douděrová:


Přečtěte si také