Trendy

24. října 2018 16:03

maku-la@seznam.cz

Leonardo DiCaprio prodává své luxusní sídlo. Koupil ho za první výplatu z Titanicu

Oscarový herec DiCaprio prodává jeden ze svých objektů. Jedná se o první luxusní sídlo, které kdy vlastnil. Vydělal si na něj díky nezapomenutelnému trháku Titanic.

Dům si téměř před dvaceti lety zakoupil hollywoodský herec za 769 500 dolarů, což je vpřepočtu více jak 17 milionů korun. Nyní nemovitost ve španělském stylu v kopcích nad Los Angeles Silver Lake Reservoir prodává za 1,749 milionů dolarů.

Dům z roku 1931

DiCaprio i jeho rodina se vdomě zdržovali celkem pravidelně. Vila má slušnou historii, byla postavena již vroce 1931 a vypadá to, že pod tíhou let neutržila žádné velké rány. Navíc se může chlubit spoustou originálních detailů včetně dřevěných a parketových podlah, trámových stropů, klenutých vchodů, francouzských dveří, elegantního krbu a některých stylových koupelnových dlaždic.

Vila i v podzemí

V domě o rozloze 3560 čtverečních metrů jsou čtyři ložnice a čtyři koupelny. K dispozici je formální jídelna, velká kuchyně a prostorná knihovna, která by se dala brát i jako studovna. Apartmá s hlavní ložnicí má vlastní obývací pokoj. Disponuje výtahem, který poskytuje služby na všech třech úrovních domu, včetně částečně podzemního patra, které zahrnuje dílny a hobby prostory plus garáž pro tři nebo více vozů.

Venku je nádvoří s rybníkem, bazénem a venkovní obrazovkou s projekčním systémem. DiCaprio má další dvě kalifornské nemovitostí na pláži v Malibu.


Přečtěte si také