Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Leonardo DiCaprio prodává své luxusní sídlo. Koupil ho za první výplatu z Titanicu

Oscarový herec DiCaprio prodává jeden ze svých objektů. Jedná se o první luxusní sídlo, které kdy vlastnil. Vydělal si na něj díky nezapomenutelnému trháku Titanic.
Vydáno: 24.10.2018
DiCaprio prodává vilu v Los Angeles.
Autor: profimedia.cz DiCaprio prodává vilu v Los Angeles.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dům si téměř před dvaceti lety zakoupil hollywoodský herec za 769 500 dolarů, což je v přepočtu více jak 17 milionů korun. Nyní nemovitost ve španělském stylu v kopcích nad Los Angeles Silver Lake Reservoir prodává za 1,749 milionů dolarů.

Titanic vystřelil Leonarda mezi hvězdy.
Autor: 1997 Paramount Pictures and Twentieth Century Fox Titanic vystřelil Leonarda mezi hvězdy.

Dům z roku 1931

DiCaprio i jeho rodina se v domě zdržovali celkem pravidelně. Vila má slušnou historii, byla postavena již v roce 1931 a vypadá to, že pod tíhou let neutržila žádné velké rány. Navíc se může chlubit spoustou originálních detailů včetně dřevěných a parketových podlah, trámových stropů, klenutých vchodů, francouzských dveří, elegantního krbu a některých stylových koupelnových dlaždic.

Vila ve španělském stylu
Autor: profimedia.cz Vila ve španělském stylu

Vila i v podzemí

V domě o rozloze 3560 čtverečních metrů jsou čtyři ložnice a čtyři koupelny. K dispozici je formální jídelna, velká kuchyně a prostorná knihovna, která by se dala brát i jako studovna. Apartmá s hlavní ložnicí má vlastní obývací pokoj. Disponuje výtahem, který poskytuje služby na všech třech úrovních domu, včetně částečně podzemního patra, které zahrnuje dílny a hobby prostory plus garáž pro tři nebo více vozů.

Venku je nádvoří s rybníkem, bazénem a venkovní obrazovkou s projekčním systémem. DiCaprio má další dvě kalifornské nemovitostí na pláži v Malibu.

Paris Hilton a její psí bouda

GALERIE: Psí pelíšek pro mazlíčky Paris Hilton je luxusnější než váš dům. Podívejte se

Jak bydlí slavní?

Jak bydlí slavní? Podívejte, jak vypadají luxusní sídla Jennifer Aniston, Victorie Beckham nebo Sylvestera Stallona

Článek je zařazen v: Leonardo DiCaprio , Dicaprio , celebrity , showbyznys , Showbusiness , Oscarový herec , bydlení hvězd , bydlení celebrit , dům na prodej , dům inspirace , Los Angeles , Beverly Hills
Reklama