návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Podívejte se, kde všude žila Meghan Markle. Tenhle dům vyměnila za palác

Vydáno: 12.11.2018
Meghan a Harry
Autor: profimedia.cz Meghan a Harry
Meghan asi nikdy předtím nenapadlo, že si jednou vezme prince, stane se vévodkyní a bude žít na pozemku Kensingtonského paláce. Kde však žila předchozí roky?

reklama

Vévodkyně ze Sussexu se narodila a vyrůstala v Los Angeles v Kalifornii. Meghan je smíšeného původu, její matka je Afroameričanka a otec je původem Holanďan.

Rodiče se rozvedli, když bylo Meghan 6 let, dodnes spolu dobře vycházejí. Vévodkyně však ke svému otci nemá tak blízko. Rád se napije alkoholu, který mu zapříčinil nemalé problémy. Po vysoké škole Meghan pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Meghan Markle jako jedenáctileté dítě
Autor: profimedia.cz Meghan Markle jako jedenáctileté dítě

Nastávající maminka očekávající příchod miminka s modrou krví nyní spokojeně bydlí se svým manželem princem Harrym v Nottingham Cottage, který je součástí Kensingtonského paláce. Vedle žije bratr William, který se svou rodinou obývá Clarence House. Po smrti královny se William s Kate přestěhují do Buckinghamského paláce a Harry s Meghan převezmou Clarence House po bratrovi.

Podívejte se, kde žila Meghan Markle se svými rodiči jako dítě.

Jak bydlí známí fotbalisté?

Takhle bydlí Messi, Piqué a Ronaldo. Podívejte se do luxusních domovů fotbalových hvězd

DiCaprio prodává vilu v Los Angeles.

Leonardo DiCaprio prodává své luxusní sídlo. Koupil ho za první výplatu z Titanicu

reklama

Článek je zařazen v: Harry a Meghan , Meghan Markle , Windsor , královská rodina , princ , vévodkyně ze Sussexu , vévodkyně , celebrity

reklama

Přečtěte si také