Kytice plné neobvyklých doplňků, ovoce i zeleniny

Hledáte neobvyklý dárek? Nechte si uvázat kytici plnou vitaminů.

Kytice plné vitaminů: citrusy a bylinky

Chystáte se na návštěvu vobdobí předjarních chřipek a nachlazení? Kytice vytvořená zdrobných růžiček a citrusových plodů doplněná mátou nebo meduňkou i svitky skořice bude tou nejlepší volbou.

Kytice plné vitaminů: svěží mrkvička

Bohaté kytici vzářivých odstínech žluté a oranžové barvy svazek čerstvé mrkve na zakrytí nevzhledných stonků velmi prospěl. Všimněte si i kuliček růžičkové kapusty, ve které by krásu asi hledal jen málokdo.

Kytice plné vitaminů: vegetariánská svatba

Svatební kytice se dnes připravují ztolika netradičních materiálů, že tato zeleninová variace asi už nikoho nepřekvapí. Jen možná budete muset počítat stím, že nevěsta, která si vybrala podobnou kytici, nebude podávat na svatební hostině zrovna lahůdky z masa.

Kytice plné vitaminů: brokolice vpánském stylu

Muži jsou známí svým odporem kbrokolici. Ale dělají chybu! Pokud je váš partner čestnou výjimkou, můžete mu pořídit knarozeninám podobnou netradiční kytici vzeleném ladění.

Kytice plné vitaminů: hlávka místo vázy

Zeleninu nemusíte využít jenom jako doplněk kytice, ale hlávky zelí či kapusty dokonce skvěle zastoupí vázu. Stačí do hlávky vyříznout otvor a vložit obyčejnou sklenici svodou.

Kytice plné vitaminů: doplňky jarních tulipánů

Chřest, mrkev, jarní cibule nebo pórek, tedy štíhlé druhy zeleniny můžete využít na zakrytí stonků tulipánů, ale i jiných květin,a možná nebudete ani potřebovat vázu.


Přečtěte si také