Bydlení slavných

20. července 2022 13:36

redakce Prima Living

Zpěvačka Kamila Nývltová, která je čerstvě single, ukázala bydlení v novostavbě

Česká muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová se pochlubila svým bydlením. A netajila se láskou k různým dekoracím, kterých má v bytě v novostavbě v pražské Harfě skutečně požehnaně.

Kamila Nývltová už několik let žije v v bytě 2kk v novostavbě na pražské Harfě. Ještě donedávna zde bydlela se svým přítelem Pepém s kubánskými kořeny, ale jejich vztah už je minulostí.

"Ano, je to pravda. S Pepou jsme se rozešli. Je to čerstvé. Každý jsme chtěli od života něco jiného,” potvrdila webu Super.cz Kamila Nývltová. Předtím spolu chodili pět let, společně jezdili i do Rtyně v Podkrkonoší za Kamilinou rodinou.

Pro pohledu do bytu je na první pohled jasné, co má jeho majitelka ráda - spíše tlumené barvy v přírodních tónech a spoustu dekorací, často s andělskými motivy. Pokud jde o barevné ladění, dominuje hnědá s bílou, mezi nimiž se občas objeví třeba tmavě fialová nebo stříbrná.

V bytě bydlí se stafordkou Emmy, která má dokonce svůj vlastní Instagram.

Zpěvaččinou vášní je rovněž pečení, čemuž odpovídá velká prakticky zařízená kuchyň do L - Kamila Nývltová momentálně pracuje a své první sladké kuchařce, která by se na pultech kihkupectví měla objevit letos na odzim.

Aktuálně hraje zejména v muzikálech a  pracuje na své 1. sladké kuchařce, která by měla vyjít na podzim letošního roku. Během pandemie se totiž začala naplno věnovat pečení laskomin a dnes peče i na ty nejhonosnější svatby.

"Vše od začátku jsem zařizovala podle sebe. Mám ráda útulné prostředí. A také ráda dostávám jako dárek anděly, už jich tu mám sbírku,“ popsala Kamila. Jjejí 2+kk s dlouhým balkonem je opravdu útulný a světlý byt. Mrzí ji jen to, že výhled do zeleně mezi jejím domem a cyklostezkou má jednou nahradit další výstavba.

Ona sama navíc neplánuje, že by v bytě zůstala navždy - jejím snem už před časem byl bungalov s rovnou střechou někde a venkově. Možná na půli cesty mezi Prahou, kde pracuje, a Rtyní v Podkrkonoší, odkud pochází.

„Určitě bych nechtěla dvoupodlažní dům. Schody do patra se stanou dříve či později problémem. Vidím to i u prarodičů, kteří si stavěli poctivý dům sami. Naopak bych chtěla prosklený vstup na hezkou terásku a velká okna. Ale znáte to – člověk míní… Jestli to nastane, budu určitě respektovat, že má každý dělat to, co umí," řekla pro redakci Novinek. Dům by proto určitě nebudovala svépomocí, ale najala by si firmu.

Zdroj: Profimedia,Wikipedie; https://www.super.cz/923221-vime-prvni-kamila-nyvltova-se-rozesla-s-pritelem-po-5-letech-je-single.html; https://www.blesk.cz/clanek/bydleni-dum-a-byt/718091/zpevacka-kamila-nyvltova-ukazala-utulne-bydleni-byt-plny-dekoraci-vzpominek-i-velky-balkon.html

Sdílejte článek
Štítky dekorace Instagram bydlení Wikipedie Cena Emmy PROFIMEDIA s.r.o. Kamila Nývltová Rtyně v Podkrkonoší

Přečtěte si také