reklama

12 tipů, jak si uspořádat kořenky

Možností je spousta Foto: Možností je spoustaFoto: Homemadehomeideas.com

Co by to bylo za vaření, kdybychom nepoužili vhodné koření, že?

Jenže na každý pokrm to chce jiné, takže v zásobě máme vždy hned několik druhů. Schovávat je v zasvorkovaných sáčcích není úplně to pravé ořechové. Možná proto i vy používáte na koření nějaké menší skleničky. Máme pro vás pár tipů, jak si je můžete přehledně uložit.

Polička se nabízí jako první řešení. Chtělo by to ale poličku, kde nebudou stát kořenky za sebou, abychom dobře viděli, co která lahvička v sobě ukrývá. Něco podobného pak nabízí zásuvka v kuchyňské lince. Když tam kořenky naskládáte, na víčka si můžete napsat, co v které je. Podobné je to i v případě, kdy si je třeba magnetem připevníte na plechovou tabuli.

Možností je spousta a jak v naší galerii uvidíte, vypadají i pěkně esteticky.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Muškátový oříšek: záhadné koření z Indonésie Foto:

Muškátový oříšek: záhadné koření z Indonésie

Od svého objevu byl muškátový oříšek obestřen záhadami a neuvěřitelnými příběhy. Lidé dlouho nevěděli, z jaké rostliny pochází, a o to divočejší byly historky o jeho původu.

Článek

Jde to i bez chemie Foto:

Jak na mravence, moly a další hmyz v domácnosti? Fungují bylinky i koření. Na mravence třeba skořice

S hmyzem v domácnosti bojuje občas každý. Majitelé psů a koček trápí klíšťata, bojujeme s mravenci, moli šatními i potravinovými či komáry. Kupované prostředky jsou často...

Článek

Provensálské koření (Primární fotografie) Foto:

Provensálské koření

Provensálské koření (také Provensálská směs koření) je označení pro směsi bylin používané jako koření. Název je odvozen od francouzské oblasti ...


reklama