reklama

GALERIE: 15 nejhorších průšvihů v domácnosti. Skleněný záchod nebo schody, ze kterých spadnete

Tohle byste domů nechtěli... Foto: Tohle byste domů nechtěli...Foto: AcidCow/imgur

Nepovedená rekonstrukce zamrzí, ale může také rozesmát. Podobně je to s nevydařeným pokusem o design nebo DIY lustrem z ramínka na šaty. Lidé jsou dost kreativní a někdy je to na škodu. Podívejte se na nejhorší faily v domácnostech.

Největší prostor pro kreativitu nabízejí koupelny, a to zejména toalety. V naší galerii najdete i jednu, která dostala podstavec s několika schody a stala se prakticky trůnem. Takhle tedy vypadá záchod nejvyšších vrstev společnosti? A co když se vám podaří umístit kohoutek tak, že z něj voda neteče do vany, ale na vanu? A jak vyřešit, že je držák na toaletní papír tak dva metry od záchodu, když nemáte natahovací ruku jako Saxana? 

Prostor pro trůnění... Foto: Prostor pro trůnění... Foto: imgur/bigmoof

Rozum zůstává stát ale také nad některými stavebními prvky. Někoho totiž napadlo postavit garáž hned za vzrostlý strom se širokým kmenem, takže garáž bude sloužit leda tak na motorku. Jiný zase uznal za vhodné udělat díru na dveře nikoli u země, ale vysoko nad ní, takže buď vypadnete ven, a nebo do domu budete muset šplhat. 

Další články:

Článek

Nejhorší designové faily. Foto:

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Tito designéři měli jen jediný úkol. A naprosto v něm selhali. Podívejte se na jejich výtvory, které se jim brutálně nepovedly!

Článek

Kruté designové faily. Foto:

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

Tohle se vážně nepovedlo. Podívejte se na následujících dvacet designových failů, které snad už ani nemohou být náhoda. Udělal je někdo naschvál?

Článek

reklama